| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| gebruik | Erts |
| Werkdruk (bar) | 1.0-2.0Mpa |
| Luchtconsumptie | 11-21m3/min |
| Machtstype | Diesel, Luchtmotor |
| Werkdruk (bar) | 1.0-2.0Mpa |
|---|---|
| Luchtconsumptie | 11-21m3/min |
| Het boren diepte | 50m |
| Boordiameter | 90152mm |
| Roteer snelheid | 0-160r/min |
| Roteer snelheid | 0-160r/min |
|---|---|
| Het opheffen kracht | 50KN |
| Rotatie (Maximum) torsie | 5500N.m |
| Werkdruk (bar) | 1.0-2.0Mpa |
| Luchtconsumptie | 11-21m3/min |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Machtstype | Diesel |
| Macht (w) | 78kw |
| Het boren diepte | 10m |
| Boordiameter | 90400mm |
| Machtstype | Diesel |
|---|---|
| Macht (w) | 78kw |
| Productnaam | dth boringsinstallatie |
| Luchtconsumptie | 15~17 m3/min |
| Werkdruk | 1.0-1.7Mpa |
| Machtstype | Diesel |
|---|---|
| Macht (w) | 78kw |
| Het boren diepte | 10m |
| Boordiameter | 90-400mm |
| Productnaam | dth boringsinstallatie |
| Type | Roterende boormachine |
|---|---|
| Vermogensoort | Diesel |
| Draagvermogen | YUCHAI |
| Vermogen ((w) | 78kw |
| Boringdiepte | 10 m |
| Productnaam | DTH-boorplatform |
|---|---|
| Type | Roterende boormachine |
| Vermogensoort | Diesel |
| Draagvermogen | YUCHAI |
| Vermogen ((w) | 78kw |
| Type | Roterende boormachine |
|---|---|
| Vermogensoort | Diesel |
| Vermogen ((w) | 78kw |
| Boordiepte | 10M |
| Boringdiameter | 90400mm |
| Productnaam | de installatie van de kruippakjeboring |
|---|---|
| Vermogen (W) | 3.7kw |
| Vermogenstype | Diesel |
| Boordiepte | 30 m |
| Boringdiameter | 90-254mm |