| Productnaam | booreiland voor waterputten |
|---|---|
| Naam | vrachtwagen opgezette de boringsinstallatie van de waterput |
| Vermogenstype | Diesel |
| vermogen(w) | 70KW /90KW /132KW |
| Boordiepte | 300m |
| Productnaam | booreiland voor waterputten |
|---|---|
| Naam | vrachtwagen opgezette de boringsinstallatie van de waterput |
| Vermogenstype | Diesel |
| vermogen(w) | 70KW /90KW /132KW |
| Boordiepte | 300m |
| Productnaam | Kernboormachine, Kernboormachine |
|---|---|
| Naam | Boorinstallatie voor boorgaten,boormachine voor waterputten,boorinstallatie voor kernbooringen |
| Type | Kernboormachine |
| Trefwoord | de omgekeerde installatie van de omloopboring |
| Vermogenstype | Diesel |
| Productnaam | waterputboorapparaat |
|---|---|
| naam | Machine voor het boren van waterputten,Crawler waterput boren |
| Motor | Dieselmotor |
| Vermogenstype | Diesel |
| Vermogen ((w) | 263kw |
| Product name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Application | water well drilling rig mobile drilling rig,drilling well |
| Power type | Diesel |
| Engine | Diesel Power |
| Power(w) | 85KW |
| Product name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Application | water well drilling rig mobile drilling rig,drilling well |
| Eigenschap | Hoge Boringsefficiency, het Hydraulische Controleren, Concurrerende Prijs |
| Power type | Diesel |
| Engine | Diesel Power |
| Productnaam | Kernboormachine, Kernboormachine |
|---|---|
| Naam | kernmonsterboormachine |
| Vermogensoort | Diesel |
| Vermogen ((w) | 92KW |
| Boringdiepte | 700m |
| Productnaam | Kern die Rig Machine boren |
|---|---|
| Naam | de boringsinstallatie van de diamantkern |
| Vermogensoort | Diesel |
| Vermogen ((w) | 92KW |
| Boringdiepte | 700m |
| Productnaam | kernboormachine,hydraulische kernboormachine |
|---|---|
| Naam | De geologische Installatie van de Kernboring |
| Vermogensoort | Diesel |
| Vermogen ((w) | 92KW |
| Boringdiepte | 700m |
| Productnaam | kernboormachine,hydraulische kernboormachine |
|---|---|
| Naam | De geologische Installatie van de Kernboring |
| Vermogensoort | Diesel |
| Vermogen ((w) | 92KW |
| Boringdiepte | 700m |