| Naam van het product | industriële luchtcompressor |
|---|---|
| Naam | Gordel aangedreven zuigerluchtcompressor |
| Stroombron | Diesel |
| Motorvermogen | 11 kW / 15 kW / 18,5 kW / 22 kW |
| Toepassing | Airbrush sprayverf, blaasvormmachine/zandblaasmachine, bus, medisch |
| Naam van het product | industriële luchtcompressor |
|---|---|
| Naam | Gordel aangedreven zuigerluchtcompressor |
| Stroombron | Diesel |
| Motorvermogen | 11 kW / 15 kW / 18,5 kW / 22 kW |
| Toepassing | Airbrush sprayverf, blaasvormmachine/zandblaasmachine, bus, medisch |
| Naam | Grote boorinstallaties voor waterputten |
|---|---|
| Toepassing | van de de boringsinstallatie van de waterput mobiele de boringsinstallatie, boringsput |
| Kenmerken | Lichtgewicht Hoge Boringsefficiency |
| Vermogenstype | Diesel |
| Boringdiepte | 150 meter |
| Productnaam | Pile Driver, Pile Driver Machine, Solar Pile Driver |
|---|---|
| naam | Fotovoltaïsche piloot, hydraulische piloot |
| Toepassing | Solar Photovoltaic Engineering Constructie, Foundation Constructie |
| Kenmerken | Hoge Boringsefficiency, het Hydraulische Multifunctioneel Controleren, |
| Vermogenstype | Diesel |
| Productnaam | Schroefluchtcompressor |
|---|---|
| naam | Met een vermogen van meer dan 10 W |
| Motorvermogen | 221Kw |
| Stroombron | Diesel |
| Werkdruk | 22 bar |
| Productnaam | Schroefluchtcompressor |
|---|---|
| naam | Met een vermogen van meer dan 10 W |
| Motorvermogen | 221Kw |
| Stroombron | Diesel |
| Werkdruk | 22 bar |
| naam | Grote boorinstallaties voor waterputten |
|---|---|
| Productnaam | waterputboorapparaat |
| Toepassing | van de de boringsinstallatie van de waterput mobiele de boringsinstallatie, boringsput |
| Kenmerken | Het hydraulische Controleren, Lichtgewicht Hoge Boringsefficiency |
| Vermogenstype | Diesel |
| naam | Grote boorinstallaties voor waterputten |
|---|---|
| Productnaam | waterputboorapparaat |
| Toepassing | van de de boringsinstallatie van de waterput mobiele de boringsinstallatie, boringsput |
| Kenmerken | Het hydraulische Controleren, Lichtgewicht Hoge Boringsefficiency |
| Vermogenstype | Diesel |
| Productnaam | hydraulische boorinstallatie voor kernboren |
|---|---|
| Type | Kernboormachine |
| naam | kern boormachine |
| Toepassing | De kernmachine, de geologische prospectie, |
| Gebruik | Waterput, steenkool, waterput. Kernmonster |
| Productnaam | hydraulische boorinstallatie voor kernboren |
|---|---|
| Type | Kernboormachine |
| naam | kern boormachine |
| Toepassing | De kernmachine, de geologische prospectie, |
| Gebruik | Waterput, steenkool, waterput. Kernmonster |