| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Macht (w) | 73.5KW |
| Maximum gatendiepte | 50m |
| De Waaier van het boorgat | 90-200 mm |
| De Lengte van de boorpijp | 3m |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Boordiameter | 90200mm |
| Het boren diepte | 50m |
| Machtstype | Diesel, Elektrisch, Luchtmotor |
| Macht (w) | 73.KW |
| Naam van het product | DTH-boormachine,DTH-boormachine |
|---|---|
| Naam | Geïntegreerde DTH-boormachine, crawler-boormachine |
| Type | Roterende boormachine |
| Vermogensoort | Diesel |
| Kracht | 206kw |
| Naam van het product | DTH-boormachine,DTH-boormachine |
|---|---|
| Naam | Hydraulisch boorapparaat, crawlerboorapparaat, geïntegreerd DTH-boorapparaat |
| Type | Roterende boormachine |
| Vermogensoort | Diesel |
| Kracht | 206kw |
| Naam van het product | Geïntegreerd Boormateriaal |
|---|---|
| Naam | DTH-boorplatform |
| Vermogensoort | Diesel |
| Motor | 298kw |
| Boringdiameter | 140-190 mm |
| Naam van het product | Geïntegreerd Boormateriaal |
|---|---|
| Naam | DTH-boorplatform |
| Vermogensoort | Diesel |
| Motor | 298kw |
| Boringdiameter | 140-190 mm |
| Productnaam | DTH-boorplatform,Crawler-boorplatform |
|---|---|
| Boringdiameter | 90300mm |
| Boringdiepte | 50M |
| Motor | Yuchai/Weichai/Cummins |
| Vermogenstype | Diesel |
| Type | roterende boormachine |
|---|---|
| Type stroom | Diesel, Elektrisch, Luchtmotor |
| Gewicht | 6500 kg |
| Afmetingen (L*B*H) | 6000*2380*2600mm |
| Vermogen (W) | 73.5KW |
| Boorpijp Dia | 76mm |
|---|---|
| De Lengte van de boorpijp | 3m |
| Motor | Yuchai |
| Machtstype | Diesel, Elektrisch, Luchtmotor |
| gebruik | Erts |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Gebruik | Erts |
| Boorpijp Dia | 64/76mm |
| De Lengte van de boorpijp | 3m |
| Motor | YUCHAI |