| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Machtstype | Diesel |
| Macht | 194kw |
| Het boren diepte | Max.30m |
| Boordiameter | 90138mm |
| Type | roterende boormachine |
|---|---|
| Stroomtype | Diesel |
| Stroom | 194kw |
| Product name | DTH-boorplatform |
| Naam | Geïntegreerd Boormateriaal |
| Naam van het product | dth boringsinstallatie |
|---|---|
| Naam | dth boringsmachine |
| Toepassing | Mijnbouw, steengroeven, bouwterreinen, bouw van funderingen |
| Kenmerken | Hoge Boringsefficiency, het Hydraulische Controleren, Concurrerende Prijs |
| Boordiameter | 115-178 mm |
| Naam van het product | dth boringsinstallatie |
|---|---|
| Naam | dth boringsmachine |
| Toepassing | Mijnbouw, steengroeven, bouwterreinen, bouw van funderingen |
| Kenmerken | Hoge Boringsefficiency, het Hydraulische Multifunctioneel Controleren, |
| Boordiameter | 115-178 mm |
| Naam van het product | DTH-boormachine, boorgatboormachine |
|---|---|
| Naam | Crawler-boormachine, hydraulische boormachine |
| Type | Roterende boormachine |
| Vermogensoort | Diesel |
| Kracht | 206kw |
| Naam van het product | DTH-boorplatform, mijnbouwboorplatform |
|---|---|
| Naam | Crawler-boormachine, boorgatboormachine |
| Type | Roterende boormachine |
| Vermogensoort | Diesel |
| Kracht | 206kw |
| Productnaam | Top Hammer DTH-boorinstallatie |
|---|---|
| Naam | Mijnbouwboorplatform,Hydraulisch boorplatform |
| Vermogensoort | Diesel |
| Vermogen ((w) | 73.5KW |
| motor | Yuchai |
| Productnaam | DTH-de machine van de boringsinstallatie |
|---|---|
| Naam | Geïntegreerd Boormateriaal |
| Vermogensoort | Diesel |
| Kracht | 194kw |
| Boordiepte | Max.30m |
| Naam van het product | DTH-boorplatform |
|---|---|
| Vermogensoort | Diesel |
| Motor | 335 kW |
| Boringdiameter | 138-235 mm |
| Boordiepte | 36m |
| Naam van het product | Geïntegreerd Boormateriaal |
|---|---|
| Naam | DTH-boorplatform |
| Vermogensoort | Diesel |
| Motor | 298kw |
| Boringdiameter | 140-190 mm |