| Productnaam | Boorinstallatie |
|---|---|
| naam | DE INSTALLATIE VAN DE ROTSboring |
| Sollicitatie | Mijnbouwproject, steenkool, erts, waterput |
| Functie | Hydraulisch regelen, lichtgewicht hoog boorefficiëntie |
| Boordiameter | 5080mm |
| Productnaam | Boorinstallatie |
|---|---|
| naam | DE INSTALLATIE VAN DE ROTSboring |
| Sollicitatie | Mijnbouwproject, steenkool, erts, waterput |
| Functie | Hydraulisch regelen, lichtgewicht hoog boorefficiëntie |
| Boordiameter | 5080mm |
| Machinetype | Boren gereedschap |
|---|---|
| boor | boor |
| Productnaam | DTH-hamerborrel |
| Knopvorm | Sferisch/Ballistisch/parabolisch/scherp/falt knopen |
| Bit gezicht | Centrumdaling/de Vlakke/convexe/concave/dubbele beetjes van het maatgezicht |
| Machinetype | Boren gereedschap |
|---|---|
| boor | boor |
| Productnaam | DTH-hamerborrel |
| Knopvorm | Sferisch/Ballistisch/parabolisch/scherp/falt knopen |
| Bit gezicht | Centrumdaling/de Vlakke/convexe/concave/dubbele beetjes van het maatgezicht |
| Naam van het product | Crawler boorplatform,DTH boorplatform |
|---|---|
| Naam | Hydraulisch boorapparaat, DTH-boormachine |
| Type | Roterende boormachine |
| Vermogensoort | Diesel |
| Kracht | 206kw |
| Type | roterende boormachine |
|---|---|
| Type stroom | Diesel, Elektrisch, Luchtmotor |
| Gewicht | 6500 kg |
| Afmetingen (L*B*H) | 6000*2380*2600mm |
| Vermogen (W) | 73.5KW |
| Machinetype | Boren gereedschap |
|---|---|
| boor | boor |
| Productnaam | DTH-hamerborrel |
| Knopvorm | Sferisch/Ballistisch/parabolisch/scherp/falt knopen |
| Bit gezicht | Centrumdaling/de Vlakke/convexe/concave/dubbele beetjes van het maatgezicht |
| Productnaam | DTH-boorplatform,Crawler-boorplatform |
|---|---|
| Boringdiameter | 203-500 mm |
| Boringdiepte | 50M |
| Motor | Yuchai |
| Vermogenstype | Diesel |
| Naam van het product | de installatie van de kruippakjeboring |
|---|---|
| Naam | DTH-boormachine, geïntegreerde DTH-boormachine |
| Type | Roterende boormachine |
| Vermogensoort | Diesel |
| Kracht | 206kw |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Machtstype | Diesel |
| Macht (w) | 78kw |
| Het boren diepte | 10m |
| Boordiameter | 90400mm |