| Naam van het product | Geïntegreerd Boormateriaal |
|---|---|
| Naam | Mijnbouwboorplatform,hydraulisch boorplatform,borrelplatform |
| Kracht | 264Kw |
| Vermogensoort | Diesel |
| Voederkracht | 12 KN |
| Naam van het product | Geïntegreerd Boormateriaal |
|---|---|
| Naam | Mijnbouwboorplatform,hydraulisch boorplatform,borrelplatform |
| Kracht | 264Kw |
| Vermogensoort | Diesel |
| Voederkracht | 12 KN |
| Naam van het product | Geïntegreerd Boormateriaal |
|---|---|
| Naam | Mijnbouwboorplatform,hydraulisch boorplatform,borrelplatform |
| Kracht | 264Kw |
| Vermogensoort | Diesel |
| Voederkracht | 12 KN |
| Naam van het product | Geïntegreerd Boormateriaal |
|---|---|
| Kracht | 264Kw |
| Vermogensoort | Diesel |
| Voederkracht | 12 KN |
| Liftkracht | 18kN |
| Productnaam | Top hamerboorinstallatie, rupsboorinstallatie |
|---|---|
| naam | Mijnbouwboorplatform,Hydraulisch boorplatform |
| Stroomtype | Diesel |
| Power (W) | 60 kW bij 2200 tpm |
| Boordiameter | 40-100 mm |
| Productnaam | Top hamerboorinstallatie, rupsboorinstallatie |
|---|---|
| naam | Mijnbouwboorplatform,Hydraulisch boorplatform |
| Stroomtype | Diesel |
| Power (W) | 60 kW bij 2200 tpm |
| Boordiameter | 40-100 mm |
| Productnaam | boorstaaf |
|---|---|
| Machinetype | Boorgereedschap |
| Gebruik | Ertsmijnbouw, boorputten, steenkoolmijnbouw, steengroeve, steengroeve/waterputtenmijnbouw |
| Type | Boorpijp, boorstaaf |
| Applicatie | Marmergroeve, diamantboren, verbonden met steenboor en steenbit, graaflaadcombinaties |
| type | Roterende boorinstallatie |
|---|---|
| Productnaam | Boormachine |
| Sollicitatie | Mijnbouwproject, steenkool, erts, waterput |
| Functie | Lichtgewicht Hoge Boringsefficiency |
| Werkdruk ((Bar) | 0,5-0,7 mpa |
| Productnaam | Crawler-boorapparaat |
|---|---|
| Vermogen (W) | 3.7kw |
| Vermogenstype | Diesel |
| Boordiepte | 30 m |
| Boringdiameter | 90-254mm |
| Product Name | Boorinstallatie/Rupsboorinstallatie |
|---|---|
| naam | Geïntegreerd Boormateriaal |
| Type | roterende boormachine |
| Type stroom | Diesel |
| Vermogen | 316 kW |