| Machtstype | Diesel |
|---|---|
| Macht (w) | 78kw |
| Productnaam | dth boringsinstallatie |
| Luchtconsumptie | 15~17 m3/min |
| Werkdruk | 1.0-1.7Mpa |
| Machtstype | Diesel |
|---|---|
| Macht (w) | 78kw |
| Het boren diepte | 10m |
| Boordiameter | 90-400mm |
| Productnaam | dth boringsinstallatie |
| Toepasselijke Industrie | Bouw works , Energie & Mijnbouw |
|---|---|
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
| Machtstype | Diesel |
| Macht | 206kw |
| Motor | Yuchai |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Machtstype | Diesel |
| Macht | 206kw |
| Productnaam | dth boringsinstallatie |
| Naam | hydraulische boringsinstallatie |
| Productnaam | Top Hammer DTH-boorinstallatie |
|---|---|
| naam | Mijnbouwboorplatform,Hydraulisch boorplatform |
| Stroomtype | Diesel |
| Power (W) | 60 kW bij 2200 tpm |
| Boordiameter | 40-100 mm |
| Productnaam | Top Hammer DTH-boorinstallatie |
|---|---|
| naam | Mijnbouwboorplatform,Hydraulisch boorplatform |
| Stroomtype | Diesel |
| Power (W) | 60 kW bij 2200 tpm |
| Boordiameter | 40-100 mm |
| Type | Roterende boormachine |
|---|---|
| Vermogensoort | Diesel |
| Kracht | 194kw |
| Boordiepte | Max.30m |
| Boringdiameter | 90138mm |
| Naam van het product | Borststaaf |
|---|---|
| Type machine | Boorgereedschap |
| Gebruik | Ertsmijnbouw, boorputten, steenkoolmijnbouw, steengroeve, steengroeve/waterputtenmijnbouw |
| Type | Boorpijp, boorstaaf |
| Materiaal | Koolstofstaal, carbide, hoogmanganestaal, S135, R780 |
| Naam van het product | Borststaaf |
|---|---|
| Type machine | Boorgereedschap |
| Gebruik | Ertsmijnbouw, boorputten, steenkoolmijnbouw, steengroeve, steengroeve/waterputtenmijnbouw |
| Type | Boorpijp, boorstaaf |
| Materiaal | Koolstofstaal, carbide, hoogmanganestaal, S135, R780 |
| Productnaam | Borststaaf |
|---|---|
| Type machine | Boorgereedschap |
| Gebruik | Ertsmijnbouw, boorputten, steenkoolmijnbouw, steengroeve, steengroeve/waterputtenmijnbouw |
| Type | Boorpijp, boorstaaf |
| Materiaal | Koolstofstaal, carbide, hoogmanganestaal, S135, R780 |