| Naam van het product | Pile Driver Machine, Pile Driver, Schroef Pile Driver |
|---|---|
| Naam | Hydraulische stapelchauffeur, stapelchauffeursapparatuur |
| Toepassing | Ingenieursonderneming |
| Kenmerken | Hoog boorefficiëntie,hydraulische besturing,hoge prestaties |
| Kracht | 73.5KW |
| Productnaam | Boorapparaat |
|---|---|
| Naam | boorgate |
| Vermogensoort | Diesel |
| Motor | YUCHAI |
| Boringdiepte | 20 m |
| Productnaam | de installatie van de kruippakjeboring |
|---|---|
| Vermogen (W) | 3.7kw |
| Vermogenstype | Diesel |
| Boordiepte | 30 m |
| Boringdiameter | 90-254mm |
| Naam van het product | Geïntegreerd Boormateriaal |
|---|---|
| Naam | DTH-boorplatform |
| Vermogensoort | Diesel |
| Motor | 298kw |
| Boringdiameter | 140-190 mm |
| Productnaam | DTH-boorplatform,Crawler-boorplatform |
|---|---|
| Boringdiameter | 203-500 mm |
| Boringdiepte | 50M |
| Motor | Yuchai |
| Vermogenstype | Diesel |
| Productnaam | DTH-boorplatform,Crawler-boorplatform |
|---|---|
| Boringdiameter | 203-500 mm |
| Boringdiepte | 50M |
| Motor | Yuchai |
| Vermogenstype | Diesel |
| Product Name | Crawler-boorapparaat |
|---|---|
| Type stroom | Diesel |
| Motor | 335 kW |
| Boringdiameter | 138-235 mm |
| Boordiepte | 36m |
| Productnaam | DTH-boorplatform |
|---|---|
| Boringdiameter | 90300mm |
| Boringdiepte | 50M |
| Motor | Yuchai/Weichai/ |
| Vermogenstype | Diesel |
| Productnaam | DTH-boorplatform,Crawler-boorplatform |
|---|---|
| Boringdiameter | 90300mm |
| Boringdiepte | 50M |
| Motor | Yuchai/Weichai/ |
| Vermogenstype | Diesel |
| Productnaam | DTH-boorplatform,Crawler-boorplatform |
|---|---|
| Motor | Yuchai |
| Vermogen ((w) | 92KW |
| Vermogenstype | Diesel |
| Boringdiepte | 50M |