| Naam van het product | Waterput boorinstallatie, waterput boorinstallatie te koop |
|---|---|
| Naam | waterputboringsmachine |
| Vermogensoort | Diesel |
| Vermogen ((w) | 153KW |
| Boringdiameter | 138-325 mm |
| Naam van het product | Waterput boorinstallatie, waterput boorinstallatie te koop |
|---|---|
| Naam | waterputboringsmachine |
| Vermogensoort | Diesel |
| Vermogen ((w) | 153KW |
| Boringdiameter | 138-325 mm |
| Naam van het product | Waterput boorinstallatie, waterput boorinstallatie te koop |
|---|---|
| Naam | waterputboringsmachine |
| Vermogensoort | Diesel |
| Vermogen ((w) | 153KW |
| Boringdiameter | 138-325 mm |
| Naam van het product | Schroefluchtcompressor |
|---|---|
| Smeerstijl | gesmeerd |
| Configuratie | Stationair |
| Type | Schroefluchtcompressor |
| Motorvermogen | 410 kW |
| Naam van het product | Schroefluchtcompressor |
|---|---|
| Smeerstijl | gesmeerd |
| Configuratie | Stationair |
| Type | Schroefluchtcompressor |
| Motorvermogen | 410 kW |
| Naam van het product | Schroefluchtcompressor |
|---|---|
| Smeerstijl | gesmeerd |
| Configuratie | Stationair |
| Type | Schroefluchtcompressor |
| Motorvermogen | 410 kW |
| Naam van het product | Schroefluchtcompressor |
|---|---|
| Smeerstijl | gesmeerd |
| Configuratie | Stationair |
| Type | Schroefluchtcompressor |
| Motorvermogen | 410 kW |
| Naam van het product | Schroefluchtcompressor |
|---|---|
| Smeerstijl | gesmeerd |
| Configuratie | Stationair |
| Type | Schroefluchtcompressor |
| Motorvermogen | 410 kW |
| Naam van het product | Schroefluchtcompressor |
|---|---|
| Smeerstijl | gesmeerd |
| Configuratie | Stationair |
| Type | Schroefluchtcompressor |
| Motorvermogen | 410 kW |
| Naam van het product | Schroefluchtcompressor |
|---|---|
| Smeerstijl | gesmeerd |
| Configuratie | Stationair |
| Type | Schroefluchtcompressor |
| Motorvermogen | 410 kW |