| Naam van het product | Schroefluchtcompressor |
|---|---|
| Smeerstijl | gesmeerd |
| Configuratie | Stationair |
| Type | Schroefluchtcompressor |
| Motorvermogen | 410 kW |
| Naam van het product | Schroefluchtcompressor |
|---|---|
| Smeerstijl | gesmeerd |
| Configuratie | Stationair |
| Type | Schroefluchtcompressor |
| Motorvermogen | 410 kW |
| Productnaam | Waterput boorinstallatie, boorgat boormachine / waterput boorinstallatie te koop |
|---|---|
| Naam | waterputboormachine voor vrachtwagens,boormachine met omgekeerde circulatie |
| Vermogen (w) | 132 kW |
| Boordiepte | 400 m-1200 m |
| Boordiameter | 105-305mm, 105-400mm, 105-550mm, 105-800mm |
| Productnaam | Waterput boorinstallatie, boorgat boormachine / waterput boorinstallatie te koop |
|---|---|
| Naam | waterputboormachine voor vrachtwagens,boormachine met omgekeerde circulatie |
| Vermogen (w) | 132 kW |
| Boordiepte | 400 m-1200 m |
| Boordiameter | 105-305mm, 105-400mm, 105-550mm, 105-800mm |
| Productnaam | Waterput boorinstallatie, boorgat boormachine / waterput boorinstallatie te koop |
|---|---|
| Naam | waterputboormachine voor vrachtwagens,boormachine met omgekeerde circulatie |
| Vermogen (w) | 132 kW |
| Boordiepte | 400 m-1200 m |
| Boordiameter | 105-305mm, 105-400mm, 105-550mm, 105-800mm |
| Productnaam | Boormachine voor waterputten, waterputtenboormachine |
|---|---|
| Naam | waterputboormachine voor vrachtwagens,boormachine met omgekeerde circulatie |
| Vermogen (w) | 132 kW |
| Boordiepte | 400 m-1200 m |
| Boordiameter | 105-305mm, 105-400mm, 105-550mm, 105-800mm |
| Productnaam | Boormachine voor waterputten, waterputtenboormachine |
|---|---|
| Naam | waterputboormachine voor vrachtwagens,boormachine met omgekeerde circulatie |
| Vermogen (w) | 132 kW |
| Boordiepte | 400 m-1200 m |
| Boordiameter | 105-305mm, 105-400mm, 105-550mm, 105-800mm |
| Productnaam | Boormachine voor waterputten, waterputtenboormachine |
|---|---|
| Naam | waterputboormachine voor vrachtwagens,boormachine met omgekeerde circulatie |
| Vermogen (w) | 132 kW |
| Boordiepte | 400 m-1200 m |
| Boordiameter | 105-305mm, 105-400mm, 105-550mm, 105-800mm |
| Productnaam | Boormachine voor waterputten, waterputtenboormachine |
|---|---|
| Naam | waterputboormachine voor vrachtwagens,boormachine met omgekeerde circulatie |
| Vermogen (w) | 132 kW |
| Boordiepte | 400 m-1200 m |
| Boordiameter | 105-305mm, 105-400mm, 105-550mm, 105-800mm |
| Productnaam | Boormachine voor waterputten, waterputtenboormachine |
|---|---|
| Naam | waterputboormachine voor vrachtwagens,boormachine met omgekeerde circulatie |
| Optionele accessoires | modderpomp, centrifugepomp, generator, schuimpomp |
| Vermogen (w) | 132 kW |
| Boordiepte | 400 m-1200 m |