| Naam van het product | Waterput boorinstallatie, boorgat boormachine / waterput boorinstallatie te koop |
|---|---|
| Naam | waterputboormachine voor vrachtwagens,boormachine met omgekeerde circulatie |
| Vermogen ((w) | 132 kW |
| Boordiepte | 400 m-1200 m |
| Boringdiameter | 105-305mm, 105-400mm, 105-550mm, 105-800mm |
| Productnaam | Waterput boorinstallatie, boorgat boormachine / waterput boorinstallatie te koop |
|---|---|
| Naam | waterputboormachine voor vrachtwagens,boormachine met omgekeerde circulatie |
| Vermogen (w) | 132 kW |
| Boordiepte | 400 m-1200 m |
| Boordiameter | 105-305mm, 105-400mm, 105-550mm, 105-800mm |
| Product name | Screw Air Compressor,Air Compressor Machine |
|---|---|
| Type | Screw air compressor |
| Power source | AC Power |
| Configuration | Stationary |
| Motor power | 588kw |
| Product name | Screw Air Compressor,Air Compressor Machine |
|---|---|
| Type | Screw air compressor |
| Power source | AC Power |
| Configuration | Stationary |
| Motor power | 588kw |
| Product name | Screw Air Compressor,Air Compressor Machine |
|---|---|
| Type | Screw air compressor |
| Power source | AC Power |
| Configuration | Stationary |
| Motor power | 588kw |
| Product name | Screw Air Compressor,Air Compressor Machine |
|---|---|
| Type | Screw air compressor |
| Power source | AC Power |
| Configuration | Stationary |
| Motor power | 588kw |
| Product name | Screw Air Compressor,Air Compressor Machine |
|---|---|
| Type | Screw air compressor |
| Power source | AC Power |
| Configuration | Stationary |
| Motor power | 588kw |
| Product name | Screw Air Compressor,Air Compressor Machine |
|---|---|
| Type | Screw air compressor |
| Power source | AC Power |
| Configuration | Stationary |
| Motor power | 588kw |
| Naam van het product | Waterput boorinstallatie, boorgat boormachine / waterput boorinstallatie te koop |
|---|---|
| type | roterende boormachine |
| Liftkracht | 14 ton |
| Motor | Dieselmotor |
| Vermogen ((w) | 60 kW |
| Productnaam | Waterput boorinstallatie, boorgat boormachine / waterput boorinstallatie te koop |
|---|---|
| Type | roterende boormachine |
| Liftkracht | 14 ton |
| Motor | Dieselmotor |
| Vermogen ((w) | 60 kW |