| Productnaam | Top Hammer DTH-boorinstallatie |
|---|---|
| naam | Mijnbouwboorplatform,Hydraulisch boorplatform |
| Stroomtype | Diesel |
| Power (W) | 60 kW bij 2200 tpm |
| Boordiameter | 40-100 mm |
| Productnaam | De Boringsinstallatie van de waterput |
|---|---|
| Naam | De Installatie van de waterboring |
| Machtstype | diesel |
| Motor | Yunnei |
| Macht (w) | 60kw |
| Product Naam | hydraulische boorinstallatie voor kernboren |
|---|---|
| Naam | kern boormachine |
| Sollicitatie | De kernmachine, de geologische prospectie, |
| Vermogenstype | Diesel |
| Boringdiepte | 180m |
| Naam van het product | dth boringsmachine |
|---|---|
| Naam | de installatie van de kruippakjeboring |
| Toepassing | Mijnbouw, steengroeven, bouwterreinen, bouw van funderingen |
| Kenmerken | Hoge Boringsefficiency, het Hydraulische Multifunctioneel Controleren, |
| Boordiameter | 115-178 mm |
| Machtstype | Diesel |
|---|---|
| Productnaam | Geïntegreerd Boormateriaal |
| Macht | 194kw |
| Naam | dth boringsinstallatie |
| Boordiameter | 115150mm |
| Productnaam | dth boringsinstallatie |
|---|---|
| Naam | De hoogste Installatie van de Hamerboor |
| Machinetype | Boormateriaal |
| Toepassing | Rotsboren, ertswinning, mijn, boorgaten |
| Voordeel | Hoge prestaties, snelle opnamesnelheid en goede slijtvastheid |
| Naam van het product | Kernboormachine, Kernboormachine |
|---|---|
| Naam | Rotary Core Drilling Rig,Tunnel Drilling Rig |
| Type | Kernboormachine |
| Boordiepte | 400m |
| Boordiameter | AQ BQ NQ HQ |
| Productnaam | dth boringsmachine |
|---|---|
| Toepassing | Mijnbouw, steengroeven, bouwplaatsen, bouw van funderingen, |
| Naam | dth boringsinstallatie |
| Kenmerken | Hoge Boringsefficiency, het Hydraulische Controleren, Concurrerende Prijs |
| Boordiameter | 115-178 mm |
| Productnaam | DTH-boorplatform |
|---|---|
| Naam | De Installatie van de mijnbouwboring |
| Vermogensoort | Diesel |
| Motor | YUCHAI |
| Boringdiepte | 20 m |
| Naam van het product | dth boringsinstallatie |
|---|---|
| naam | Emmer booreiland |
| Toepassing | Mijnbouwproject, Steenkool, Erts, Waterput |
| Boordiameter | 60-80mm |
| Het boren diepte | 15m |