| Naam van het product | de installatie van de kruippakjeboring |
|---|---|
| Naam | DTH-boormachine, geïntegreerde DTH-boormachine |
| Type | Roterende boormachine |
| Vermogensoort | Diesel |
| Kracht | 206kw |
| Naam van het product | Crawler boorplatform,DTH boorplatform |
|---|---|
| Naam | Hydraulisch boorapparaat, DTH-boormachine |
| Type | Roterende boormachine |
| Vermogensoort | Diesel |
| Kracht | 206kw |
| Naam van het product | DTH-boorplatform,Crawler-boorplatform |
|---|---|
| Naam | Crawler-boormachine, DTH-boormachine, mijnboormachines |
| Type | Roterende boormachine |
| Vermogensoort | Diesel |
| Kracht | 206kw |
| Naam van het product | DTH-boorplatform, mijnbouwboorplatform |
|---|---|
| Naam | Crawler-boormachine, boorgatboormachine |
| Type | Roterende boormachine |
| Vermogensoort | Diesel |
| Kracht | 206kw |
| Naam van het product | Boorapparaat voor waterput |
|---|---|
| Naam | waterputboringsmachine |
| Vermogensoort | Diesel |
| Vermogen ((w) | 70KW |
| Motor | Yuchai |
| Type | Roterende boormachine |
|---|---|
| Motor | Yuchai |
| Vermogensoort | Diesel, Elektrisch, Luchtmotor |
| Gebruik | Erts |
| Vermogen ((w) | 70KW |
| Productnaam | Top Hammer DTH-boorinstallatie |
|---|---|
| naam | Mijnbouwboorplatform,Hydraulisch boorplatform |
| Stroomtype | Diesel |
| Power (W) | 60 kW bij 2200 tpm |
| Boordiameter | 40-100 mm |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Boorpijp Dia | 76mm |
| De Lengte van de boorpijp | 3M |
| Motor | Yuchai |
| Machtstype | Diesel, Elektrisch, Luchtmotor |
| Productnaam | De Boringsinstallatie van de waterput |
|---|---|
| Naam | het materiaal van de waterput |
| Machtstype | diesel |
| Macht (w) | 91KW |
| Motor | Yuchai |
| Naam | Bronwater Boormateriaal |
|---|---|
| Productnaam | De Boringsinstallatie van de waterput |
| Machtstype | diesel |
| Motor | Yuchai |
| Macht (w) | 91KW |