| Naam van het product | Roterend Boorrig machine |
|---|---|
| Type | Roterende boormachine |
| Vermogen ((w) | 110 kW |
| Vermogensoort | Diesel |
| Boordiepte | 15 m |
| Naam van het product | Roterend Boorrig machine |
|---|---|
| Type | Roterende boormachine |
| Naam | hydraulische boringsinstallatie |
| Vermogensoort | Diesel |
| Vermogen ((w) | 153KW |
| Naam van het product | hydraulische boorinstallatie voor kernboren |
|---|---|
| Naam | Sonische boormachine, boorput, kernboormachine |
| Type | Kernboormachine |
| Vermogensoort | Diesel |
| Vermogen ((W) | 160kW |
| Productnaam | DTH-boormachine,DTH-boormachine |
|---|---|
| Vermogensoort | Diesel |
| Motor | YUCHAI |
| Boringdiepte | 20 m |
| Boringdiameter | 70-100mm |
| Productnaam | Boorapparaat |
|---|---|
| Naam | boorgate |
| Vermogensoort | Diesel |
| Motor | YUCHAI |
| Boringdiepte | 20 m |
| Productnaam | DTH-boorplatform |
|---|---|
| Naam | De Installatie van de mijnbouwboring |
| Vermogensoort | Diesel |
| Motor | YUCHAI |
| Boringdiepte | 20 m |
| Productnaam | DTH-boorplatform |
|---|---|
| Naam | De Installatie van de mijnbouwboring |
| Vermogensoort | Diesel |
| Motor | YUCHAI |
| Boringdiepte | 20 m |
| Naam van het product | Roterende boormachine |
|---|---|
| Naam | roterende boringsmachine |
| Type | Roterende boormachine |
| Vermogensoort | Diesel |
| Boordiepte | 13m |
| Naam van het product | Roterend Boorrig machine |
|---|---|
| Type | Roterende boormachine |
| Vermogen ((w) | 153KW |
| Boringdiameter | 1400 mm |
| Boordiepte | 20 m |
| Productnaam | Waterput boorinstallatie, boorgat boormachine / waterput boorinstallatie te koop |
|---|---|
| Type | Roterende boormachine |
| Naam | 200 m pneumatische tractor gemonteerde waterput boormachine prijs |
| Motor | Dieselmotor |
| Vermogen ((w) | Yunnei 65 kW /Quanchai 76 kW |