| Naam van het product | Roterend Boorrig machine |
|---|---|
| Type | Roterende boormachine |
| Vermogen ((w) | 110 kW |
| Vermogensoort | Diesel |
| Boordiepte | 15 m |
| Naam van het product | Roterend Boorrig machine |
|---|---|
| Type | Roterende boormachine |
| Vermogen ((w) | 110 kW |
| Vermogensoort | Diesel |
| Boordiepte | 15 m |
| Naam van het product | Roterend Boorrig machine |
|---|---|
| Type | Roterende boormachine |
| Vermogensoort | Diesel |
| Vermogen ((w) | 153KW |
| Boringdiameter | 1400 mm |
| Productnaam | DTH-boorplatform,Crawler-boorplatform |
|---|---|
| Motor | Yuchai |
| Vermogen ((w) | 92KW |
| Vermogenstype | Diesel |
| Boringdiepte | 50M |
| Productnaam | Roterende boorinstallatie |
|---|---|
| Naam | roterende boringsmachine |
| sollicitatie | Technische constructie, paalfundering, schietgatboren, bouwwerkzaamheden, mijnbouwproject |
| Vermogenstype | Diesel |
| Boordiepte | 15m |
| Machtstype | Diesel |
|---|---|
| Macht | 194kw |
| Productnaam | Geïntegreerd Boormateriaal |
| Naam | dth boringsinstallatie |
| Het boren diepte | 30m |
| Naam van het product | Booreiland |
|---|---|
| naam | Jumbo-boormachine |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
| Toepassing | Tunnels, boorputten, mijnbouwprojecten, bouwwerkzaamheden |
| Het boren diepte | 100m |
| Naam van het product | roterende boringsmachine |
|---|---|
| Naam | hydraulische boringsinstallatie |
| Vermogen ((w) | 110 kW |
| Vermogensoort | Diesel |
| Boordiepte | 15 m |
| Naam van het product | Roterend Boorrig machine |
|---|---|
| Type | Roterende boormachine |
| Vermogen ((w) | 110 kW |
| Vermogensoort | Diesel |
| Boordiepte | 15 m |
| Naam van het product | Roterend Boorrig machine |
|---|---|
| Type | Roterende boormachine |
| Vermogen ((w) | 110 kW |
| Vermogensoort | Diesel |
| Boordiepte | 15 m |