| Productnaam | waterputboorapparaat |
|---|---|
| naam | Machine voor het boren van waterputten,Crawler waterput boren |
| Motor | Dieselmotor |
| Vermogenstype | Diesel |
| Vermogen ((w) | 176kw |
| Productnaam | Ondergrondse Jumbo-boormachine |
|---|---|
| Naam | Jumbo-boormachine |
| Type | Roterende boorinstallatie |
| Power (W) | 66 kW |
| Boordiameter | 4176mm |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Machtstype | Diesel |
| Macht | 206kw |
| Het boren diepte | Max.30m |
| Boordiameter | 115152mm |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Machtstype | Diesel |
| Macht | 206kw |
| Productnaam | dth boringsinstallatie |
| Naam | hydraulische boringsinstallatie |
| Productnaam | DTH-boorplatform |
|---|---|
| Vermogensoort | Diesel |
| Motor | YUCHAI |
| Boringdiepte | 20 m |
| Boringdiameter | 70-100mm |
| Productnaam | DTH boorinstallatie |
|---|---|
| Namer | Geïntegreerd Boormateriaal |
| Type | Roterende boorinstallatie |
| Vermogenstype | Diesel |
| Stroom | 194 kW |
| Naam van het product | dth boringsinstallatie |
|---|---|
| naam | Emmer booreiland |
| Toepassing | Mijnbouwproject, Steenkool, Erts, Waterput |
| Kenmerken | Het hydraulische Controleren, Lichtgewicht Hoge Boringsefficiency |
| De diameter van de boor | 60-80mm |
| Naam van het product | DTH-boorplatform, |
|---|---|
| Naam | Crawler boormachine,DTH boormachine |
| Type | Roterende boormachine |
| Vermogensoort | Diesel |
| Kracht | 206kw |
| Naam van het product | DTH-boormachine,DTH-boormachine |
|---|---|
| Naam | Geïntegreerde DTH-boormachine, crawler-boormachine |
| Type | Roterende boormachine |
| Vermogensoort | Diesel |
| Kracht | 206kw |
| Naam van het product | DTH-boorplatform, geïntegreerde boorexploitatie |
|---|---|
| Naam | Crawler boormachine,DTH boormachine |
| Type | Roterende boormachine |
| Vermogensoort | Diesel |
| Kracht | 206kw |