| Naam van het product | Waterput boorinstallatie, boorgat boormachine / waterput boorinstallatie te koop |
|---|---|
| Type | roterende boormachine |
| Motor | Diesel |
| Vermogen ((w) | 78kw |
| Boringdiepte | 300m |
| Productnaam | kernboormachine, kernboormachine |
|---|---|
| Naam | hydraulische kernboormachine, kernboormachine, kernboormachine |
| type | Kernboormachine |
| Boordiepte | 400m |
| Boordiameter | AQ BQ NQ HQ |
| Productnaam | kernboormachine,hydraulische kernboormachine |
|---|---|
| Naam | kernboormachine,roterende kernboormachine |
| type | Kernboormachine |
| Boordiepte | 200m |
| Boordiameter | AQ BQ NQ HQ |
| Productnaam | kernboormachine,hydraulische kernboormachine |
|---|---|
| Naam | De geologische Installatie van de Kernboring |
| Vermogensoort | Diesel |
| Vermogen ((w) | 92KW |
| Boringdiepte | 700m |
| Naam van het product | hydraulische boorinstallatie voor kernboren |
|---|---|
| Naam | Sonische boormachine, boorput, kernboormachine |
| Type | Kernboormachine |
| Vermogensoort | Diesel |
| Vermogen ((W) | 160kW |
| Productnaam | De geologische Installatie van de Kernboring |
|---|---|
| Type | Kernboormachine |
| Power Type | Diesel |
| Vermogen ((w) | 42 kW |
| Engine | Yunnei Yn27 |
| Productnaam | DTH-boorplatform |
|---|---|
| Naam | De Installatie van de mijnbouwboring |
| Vermogensoort | Diesel |
| Motor | YUCHAI |
| Boringdiepte | 20 m |
| Productnaam | De Boringsinstallaties van waterputten |
|---|---|
| Macht (w) | 92KW |
| Luchtconsumptie | 1836m ³ /min |
| Toepassing | de boring van de waterput |
| Naam | de boringsinstallatie van de waterput, Draagbare Pneumatische Boringsinstallatie |
| Naam van het product | Kernboormachine |
|---|---|
| Naam | Boorplatform voor boorgaten, kernboorplatform |
| Vermogen ((w) | 74kw |
| Boordiepte | 300 meter |
| Boringdiameter | 325 mm |
| Naam van het product | hydraulische boorinstallatie voor kernboren |
|---|---|
| Naam | Boorinstallatie voor boorgaten, kernboorinstallatie, boorinstallatie met omgekeerde circulatie |
| Gebruik | Kolen, waterput. Kernmonster |
| Vermogensoort | Diesel |
| Vermogen ((w) | 75 kW |