| Productnaam | Boorinstallatie |
|---|---|
| naam | DE INSTALLATIE VAN DE ROTSboring |
| Sollicitatie | Mijnbouwproject, steenkool, erts, waterput |
| Functie | Hydraulisch regelen, lichtgewicht hoog boorefficiëntie |
| Boordiameter | 5080mm |
| Productnaam | Boorinstallatie |
|---|---|
| Naam | DTH-boorinstallatie / horizontaal gestuurde boormachine |
| Motortarief | 15 kW |
| Luchtverbruik | 9-12 m/min |
| gat diameter | 90160mm |
| Naam van het product | De Boringsinstallatie van de waterput |
|---|---|
| naam | vrachtwagen opgezette de boringsinstallatie van de waterput |
| Toepassing | van de de boringsinstallatie van de waterput mobiele de boringsinstallatie, boringsput |
| Spanning | Diesel Met motor |
| Machtstype | Diesel |
| Product name | core drilling rig ,core drilling machine |
|---|---|
| Type | Kernboormachine |
| Vermogensoort | Diesel |
| Vermogen ((w) | 58kw |
| Boringdiepte | 500 miljoen |
| Naam van het product | dth boringsinstallatie |
|---|---|
| Naam | dth boringsmachine |
| Toepassing | Mijnbouw, steengroeven, bouwterreinen, bouw van funderingen |
| Kenmerken | Hoge Boringsefficiency, het Hydraulische Multifunctioneel Controleren, |
| Boordiameter | 115-178 mm |
| Productnaam | Kernboormachine, Kernboormachine |
|---|---|
| Naam | Kleine kernboormachines, kernboorapparatuur |
| type | Kernboormachine |
| Boordiepte | 200m |
| Boordiameter | AQ BQ NQ HQ |
| Productnaam | Kernboormachine, Kernboormachine |
|---|---|
| Naam | Boorinstallatie voor boorgaten,boormachine voor waterputten,boorinstallatie voor kernbooringen |
| Type | Kernboormachine |
| Trefwoord | de omgekeerde installatie van de omloopboring |
| Vermogenstype | Diesel |
| Productnaam | kernboormachine, kernboormachine |
|---|---|
| Naam | hydraulische kernboormachine, kernboormachine, kernboormachine |
| type | Kernboormachine |
| Boordiepte | 400m |
| Boordiameter | AQ BQ NQ HQ |
| Productnaam | kernboormachine, kernboormachine |
|---|---|
| Naam | hydraulische kernboormachine, kernboormachine, kernboormachine |
| type | Kernboormachine |
| Boordiepte | 400m |
| Boordiameter | AQ BQ NQ HQ |
| Naam van het product | Kernboormachine, Kernboormachine |
|---|---|
| Type | Kernboormachine |
| Naam | Boormachine voor het nemen van bodemmonsters |
| Kenmerken | Hoge boorefficiëntieHoge prestaties,draadloze afstandsbediening |
| Vermogensoort | Diesel |