| Productnaam | kernboormachine,diamanten kernboormachine,hydraulische kernboormachine |
|---|---|
| Naam | Boorinstallatie voor boorgaten,boormachine voor waterputten,multifunctionele hydraulische boorinstal |
| Kenmerken | Hoog boorefficiëntie, draagbare, geologische kernmachine |
| Gebruik | Waterput, steenkool, waterput. Kernmonster |
| Type | Kernboormachine |
| Productnaam | kernboormachine,diamanten kernboormachine,hydraulische kernboormachine |
|---|---|
| Kenmerken | Hoge Boringsefficiency, het Hydraulische Controleren, Concurrerende Prijs |
| Toepassing | Geologische prospectie, coring machine |
| Naam | Boorinstallatie voor boorgaten,boormachine voor waterputten,multifunctionele hydraulische boorinstal |
| Type | Kernboormachine |
| Productnaam | DTH-boorplatform |
|---|---|
| Application | Drilling Rock Drilling Mining Quarry,blasting hole drilling |
| Machine type | Drilling Equipment |
| Voordeel | Hoge prestaties, automatisch met staafveranderingssysteem |
| Kenmerken | Hoog boorefficiëntie,hydraulische besturing |
| Productnaam | DTH-boorplatform |
|---|---|
| Application | Drilling Rock Drilling Mining Quarry,blasting hole drilling |
| Type machine | Boringsapparatuur |
| Advantage | Automatic With Rod Changing System |
| Kenmerken | Hoog boorefficiëntie,hydraulische besturing,hoge prestaties |
| Productnaam | Boorinstallatie |
|---|---|
| Naam | DTH-boorinstallatie / horizontaal gestuurde boormachine |
| Motortarief | 15 kW |
| Luchtverbruik | 9-12 m/min |
| gat diameter | 90160mm |
| Product name | hydraulic core drilling rig |
|---|---|
| Type | Core Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 42kw |
| Engine | Yunnei Yn27 |
| Naam van het product | Jumbo-boormachine |
|---|---|
| Naam | Ondergrondse Jumbo-boormachine |
| Toepassing | Tunnelboren, rotsboren, mijnbouw |
| Kenmerken | Hoge Boringsefficiency, het Hydraulische Controleren |
| motor | WEICHAI |
| Type | Core Drilling Rig |
|---|---|
| Name | borehole drilling rig,water well drilling machine,core drilling rig |
| Keyword | Reverse Circulation Drilling Rig |
| Power type | Diesel |
| Usage | Coal,water well.core sample |
| Product name | core drilling rig ,core drilling machine |
|---|---|
| Type | Core Drilling Rig |
| Name | borehole drilling rig,water well drilling machine,core drilling rig |
| Keyword | Reverse Circulation Drilling Rig |
| Power type | Diesel |
| Productnaam | Boorinstallatie |
|---|---|
| naam | DE INSTALLATIE VAN DE ROTSboring |
| Sollicitatie | Mijnbouwproject, steenkool, erts, waterput |
| Functie | Hydraulisch regelen, lichtgewicht hoog boorefficiëntie |
| Boordiameter | 5080mm |