| Productnaam | Kernboormachine, Kernboormachine |
|---|---|
| Naam | Boorinstallatie voor boorgaten,boormachine voor waterputten,boorinstallatie voor kernbooringen |
| Type | Kernboormachine |
| Trefwoord | de omgekeerde installatie van de omloopboring |
| Vermogenstype | Diesel |
| Machtstype | Diesel |
|---|---|
| Macht (w) | 78kw |
| Het boren diepte | 10m |
| Boordiameter | 90-400mm |
| Productnaam | dth boringsinstallatie |
| Naam van het product | dth boringsinstallatie |
|---|---|
| Toepassing | Mijnbouwproject, Steenkool, Erts, Waterput |
| Kenmerken | Het hydraulische Controleren, Lichtgewicht Hoge Boringsefficiency |
| naam | Emmer booreiland |
| Machtstype | Elektrisch |
| Productnaam | Kernboormachine, Hydraulische kernboormachine, Kernboormachine |
|---|---|
| Naam | Kleine kernboormachines,Core-boorapparatuur |
| type | Kernboormachine |
| Boordiepte | 400m |
| Boordiameter | Φ59 ((BQ),Φ75 ((NQ),Φ95 ((HQ) |
| Productnaam | Kernboormachine, Kernboormachine |
|---|---|
| Naam | Boorinstallatie voor boorgaten,boormachine voor waterputten,boorinstallatie voor kernbooringen |
| type | Kernboormachine |
| trefwoord | de omgekeerde installatie van de omloopboring |
| Vermogenstype | Diesel |
| Naam van het product | De Boringsinstallatie van de waterput, 300m van de Machine/water van de Boorgatboring de boringsinst |
|---|---|
| naam | vrachtwagen opgezette de boringsinstallatie van de waterput |
| Toepassing | van de de boringsinstallatie van de waterput mobiele de boringsinstallatie, boringsput |
| Machtstype | Diesel |
| Spanning | Diesel Met motor |
| Productnaam | kernboormachine,hydraulische kernboormachine |
|---|---|
| Naam | boorinstallatie,boorinstallatie voor hydraulische kernboorinstallaties |
| type | Kernboormachine |
| Boordiepte | 400m |
| Boordiameter | Φ59 ((BQ),Φ75 ((NQ),Φ95 ((HQ) |
| Productnaam | hydraulische boorinstallatie voor kernboren |
|---|---|
| Type | Core Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 42kw |
| Engine | Yunnei Yn27 |
| Productnaam | Draagbare boormachine |
|---|---|
| Type | Kernboormachine |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 42kw |
| Engine | Yunnei Yn27 |
| Productnaam | de boringsinstallatie van de diamantkern |
|---|---|
| Type | Kernboormachine |
| Vermogensoort | Diesel |
| Vermogen ((w) | 42 kW |
| Motor | Yunnei Yn27 |