| Productnaam | hydraulische boorinstallatie voor kernboren |
|---|---|
| Type | Kernboormachine |
| Vermogenstype | Diesel |
| vermogen(w) | 58 kW |
| Boordiepte | 500M |
| Productnaam | hydraulische boorinstallatie voor kernboren |
|---|---|
| Type | Kernboormachine |
| Vermogenstype | Diesel |
| vermogen(w) | 58 kW |
| Boordiepte | 500M |
| Naam van het product | hydraulische boorinstallatie voor kernboren |
|---|---|
| Naam | Boorinstallatie voor boorgaten,boormachine voor waterputten,boorinstallatie voor kernbooringen |
| Type | De Installatie van de kernboring |
| Gebruik | Kolen, waterput. Kernmonster |
| Toepassing | De kernmachine, de geologische prospectie |
| Product name | core drilling rig ,core drilling machine |
|---|---|
| Type | Core Drilling Rig |
| Name | borehole drilling rig,water well drilling machine,core drilling rig |
| Sleutelwoord | de omgekeerde installatie van de omloopboring |
| Vermogensoort | Diesel |
| Naam van het product | Kernboormachine |
|---|---|
| Gebruik | Kolen, waterput. Kernmonster |
| Vermogensoort | Diesel |
| Vermogen ((w) | 75 kW |
| Boordiepte | 200 meter. |
| Naam van het product | hydraulische boorinstallatie voor kernboren |
|---|---|
| Type | De Installatie van de kernboring |
| Naam | Boorinstallatie voor boorgaten,boormachine voor waterputten,multifunctionele hydraulische boorinstal |
| Gebruik | Waterput, steenkool, waterput. Kernmonster |
| Toepassing | De kernmachine, de geologische prospectie |
| Naam van het product | hydraulische boorinstallatie voor kernboren |
|---|---|
| Type | De Installatie van de kernboring |
| Kenmerken | Hoog boorefficiëntie, draagbare, geologische kernmachine |
| Toepassing | De kernmachine, de geologische prospectie |
| Gebruik | Waterput, steenkool, waterput. Kernmonster |
| Productnaam | diamantenkernboormachine,hydraulische kernboormachine |
|---|---|
| Naam | Boorinstallatie voor boorgaten,boormachine voor waterputten,multifunctionele hydraulische boorinstal |
| Kenmerken | Hoog boorefficiëntie, draagbare, geologische kernmachine |
| Type | De Installatie van de kernboring |
| Gebruik | Waterput, steenkool, waterput. Kernmonster |
| Productnaam | Kernboormachine, Kernboormachine |
|---|---|
| Type | Core Drilling Rig |
| Vermogensoort | Diesel |
| Power(w) | 58KW |
| Drilling depth | 500m |
| Naam van het product | De Boringsinstallatie van de waterput |
|---|---|
| naam | vrachtwagen opgezette de boringsinstallatie van de waterput |
| Toepassing | van de de boringsinstallatie van de waterput mobiele de boringsinstallatie, boringsput |
| Spanning | Diesel Met motor |
| Machtstype | Diesel |