| Toepassing | Mijnbouwproject, Steenkool, Erts, Waterput |
|---|---|
| Naam van het product | dth boringsinstallatie |
| naam | Emmer booreiland |
| Kenmerken | Het hydraulische Controleren, Lichtgewicht Hoge Boringsefficiency |
| Boordiameter | 80-100 mm |
| Naam van het product | hydraulische boorinstallatie voor kernboren |
|---|---|
| Type | De Installatie van de kernboring |
| Naam | Boorinstallatie voor boorgaten,boormachine voor waterputten,multifunctionele hydraulische boorinstal |
| Toepassing | De kernmachine, de geologische prospectie |
| Kenmerken | Hoog boorefficiëntie, draagbaar |
| Naam van het product | hydraulische boorinstallatie voor kernboren |
|---|---|
| Naam | Sonische boormachine, boorput, kernboormachine |
| Type | Kernboormachine |
| Vermogensoort | Diesel |
| Vermogen ((W) | 160kW |
| Product name | DTH Drilling Rig |
|---|---|
| Toepassing | De boorsteengroeve van de Rots Boormijnbouw, het vernietigen gatenboring |
| Type machine | Boringsapparatuur |
| Advantage | Automatic With Rod Changing System |
| Feature | High Drilling Efficiency,Hydraulic Controlling,High Performance |
| Naam van het product | Kernboormachine |
|---|---|
| Naam | Boorplatform voor boorgaten, kernboorplatform |
| Vermogen ((w) | 74kw |
| Boordiepte | 300 meter |
| Boringdiameter | 325 mm |
| Naam van het product | de omgekeerde installatie van de omloopboring |
|---|---|
| Type | Kernboormachine |
| Vermogen ((w) | 74kw |
| Boordiepte | 300 meter |
| Boringdiameter | 325 mm |
| Naam van het product | Geïntegreerd Boormateriaal |
|---|---|
| Naam | Mijnbouwboorplatform,hydraulisch boorplatform,borrelplatform |
| Kracht | 264Kw |
| Vermogensoort | Diesel |
| Voederkracht | 12 KN |
| Naam van het product | Geïntegreerd Boormateriaal |
|---|---|
| Naam | Mijnbouwboorplatform,hydraulisch boorplatform,borrelplatform |
| Kracht | 264Kw |
| Vermogensoort | Diesel |
| Voederkracht | 12 KN |
| Naam van het product | Geïntegreerd Boormateriaal |
|---|---|
| Naam | Mijnbouwboorplatform,hydraulisch boorplatform,borrelplatform |
| Kracht | 264Kw |
| Vermogensoort | Diesel |
| Voederkracht | 12 KN |
| Naam van het product | Geïntegreerd Boormateriaal |
|---|---|
| Naam | Mijnbouwboorplatform,hydraulisch boorplatform,borrelplatform |
| Kracht | 264Kw |
| Vermogensoort | Diesel |
| Voederkracht | 12 KN |