| Productnaam | Crawler boorinstallatie, boormachine |
|---|---|
| Naam | DTH-boorplatform, geïntegreerde boorexploitatie |
| Stroom | 264Kw |
| Stroomtype | Diesel |
| Boordiepte | 28m |
| Productnaam | kernboormachine, kernboormachine |
|---|---|
| Naam | Tunnel Core Drilling Rig,Core Drilling Rig Equipment |
| type | Kernboormachine |
| Boordiepte | 200m |
| Boordiameter | AQ BQ NQ HQ |
| Productnaam | kernboormachine, kernboormachine |
|---|---|
| Naam | Tunnel Core Drilling Rig,Core Drilling Rig Equipment |
| type | Kernboormachine |
| Boordiepte | 200m |
| Boordiameter | AQ BQ NQ HQ |
| Productnaam | Boorapparaat |
|---|---|
| Naam | boorgate |
| Vermogensoort | Diesel |
| Motor | YUCHAI |
| Boringdiepte | 20 m |
| Productnaam | hydraulische boorinstallatie voor kernboren |
|---|---|
| Naam | kern boormachine |
| Sollicitatie | De kernmachine, de geologische prospectie, |
| Vermogenstype | Diesel |
| Boordiepte | 600 meter |
| Productnaam | Boorinstallatie |
|---|---|
| naam | DE INSTALLATIE VAN DE ROTSboring |
| Sollicitatie | Mijnbouwproject, steenkool, erts, waterput |
| Functie | Hydraulisch regelen, lichtgewicht hoog boorefficiëntie |
| Boordiameter | 5080mm |
| Productnaam | Boorinstallatie |
|---|---|
| naam | DE INSTALLATIE VAN DE ROTSboring |
| Sollicitatie | Mijnbouwproject, steenkool, erts, waterput |
| Functie | Hydraulisch regelen, lichtgewicht hoog boorefficiëntie |
| Boordiameter | 5080mm |
| Productnaam | Boorinstallatie |
|---|---|
| Naam | DTH-boorinstallatie / horizontaal gestuurde boormachine |
| Motortarief | 15 kW |
| Luchtverbruik | 9-12 m/min |
| gat diameter | 90160mm |
| Productnaam | kernboormachine,diamanten kernboormachine,hydraulische kernboormachine |
|---|---|
| Naam | Boorplatform voor boorgaten, kernboorplatform |
| type | Kernboormachine |
| Boordiepte | 200m |
| Boordiameter | AQ BQ NQ HQ |
| Productnaam | hydraulische boorinstallatie voor kernboren |
|---|---|
| Naam | kern boormachine |
| Sollicitatie | De kernmachine, de geologische prospectie, |
| Vermogenstype | Diesel |
| Boordiepte | 180m |