| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Productnaam | De Boringsinstallatie van de waterput, 300m van de Machine/water van de Boorgatboring de boringsinst |
| Machtstype | diesel |
| Macht (w) | 92KW |
| Het boren diepte | 300M |
| Productnaam | De Boringsinstallatie van de waterput |
|---|---|
| Naam | Bronwater Boormateriaal |
| Machtstype | diesel |
| Macht (w) | 95kw |
| Motor | Yuchai |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Productnaam | De Boringsinstallatie van de waterput, 300m van de Machine/water van de Boorgatboring de boringsinst |
| Machtstype | diesel |
| Macht (w) | 92KW |
| Gebruik | Waterput |
| Productnaam | Waterput boorinstallatie, boorgat boormachine / waterput boorinstallatie te koop |
|---|---|
| Type | roterende boormachine |
| Motor | Dieselmotor |
| Vermogen ((w) | 78kw |
| Boringdiepte | 300m |
| Productnaam | de installatie van de kruippakjeboring |
|---|---|
| Vermogen (W) | 3.7kw |
| Vermogenstype | Diesel |
| Boordiepte | 30 m |
| Boringdiameter | 90-254mm |
| Naam van het product | Boren Ri |
|---|---|
| Naam | Top Hammer boorinstallatie |
| Vermogensoort | Diesel |
| Vermogen ((w) | 194kw |
| Liftkracht | 21KN |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Afmeting (L*W*H) | 6000*2380*2600mm |
| Gewicht | 6500kg |
| Gatenwaaier | 90200mm |
| Maximum gatendiepte | 50m |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Productnaam | De Boringsinstallatie van de waterput |
| Naam | De Installatie van de waterboring/diep de Installaties van de Waterboring |
| Machtstype | diesel |
| Macht (w) | 78kw |
| Productnaam | DTH-boorplatform |
|---|---|
| Naam | De Installatie van de mijnbouwboring |
| Type | Roterende boormachine |
| Vermogensoort | Diesel |
| Motor | 306 kW |
| Naam van het product | DTH-boormachine,DTH-boormachine |
|---|---|
| Naam | Hydraulisch boorapparaat, crawlerboorapparaat, geïntegreerd DTH-boorapparaat |
| Type | Roterende boormachine |
| Vermogensoort | Diesel |
| Kracht | 206kw |