| Productnaam | De Boringsinstallatie van de waterput |
|---|---|
| Naam | het materiaal van de waterput |
| Machtstype | diesel |
| Macht (w) | 60kw |
| Motor | Yunnei |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Machtstype | Diesel |
| Roterende Torsie | 7000N.m |
| Macht (w) | 78kw |
| Productnaam | Dril machine |
| Productnaam | De Boringsinstallatie van de waterput |
|---|---|
| Naam | Boormachine voor waterputten |
| Machtstype | diesel |
| Macht (w) | 76kw |
| Motor | Yunnei |
| Naam van het product | Waterput boorinstallatie, boorgat boormachine / waterput boorinstallatie te koop |
|---|---|
| type | roterende boormachine |
| Liftkracht | 14 ton |
| Motor | Dieselmotor |
| Vermogen ((w) | 60 kW |
| Naam van het product | Waterput boorinstallatie, boorgat boormachine / waterput boorinstallatie te koop |
|---|---|
| Type | roterende boormachine |
| Motor | Dieselmotor |
| Vermogen ((w) | 78kw |
| Boringdiepte | 300m |
| Productnaam | De Boringsinstallatie van de waterput |
|---|---|
| Naam | Boormachine voor waterputten |
| Motor | Yuchai |
| Macht (w) | 95kw |
| Machtstype | diesel |
| Productnaam | De Boringsinstallatie van de waterput, 300m van de Machine/water van de Boorgatboring de boringsinst |
|---|---|
| Naam | waterputboringsmachine,Crawler Waterputboringsmachine |
| Kenmerken | Hoge Boringsefficiency, het Hydraulische Multifunctioneel Controleren, |
| Toepassing | de boringsinstallatie van de waterput, landbouwirrigatieputten |
| Type | Roterende boormachine |
| Productnaam | booreiland voor waterputten |
|---|---|
| Naam | vrachtwagen opgezette de boringsinstallatie van de waterput |
| Vermogenstype | Diesel |
| vermogen(w) | 70KW /90KW /132KW |
| Boordiepte | 300m |
| Productnaam | kernboormachine,diamanten kernboormachine,hydraulische kernboormachine |
|---|---|
| Kenmerken | Hoog boorefficiëntie, draagbare, geologische kernmachine |
| Toepassing | De kernmachine, de geologische prospectie |
| Naam | Boorinstallatie voor boorgaten,boormachine voor waterputten,multifunctionele hydraulische boorinstal |
| Gebruik | Waterput, steenkool, waterput. Kernmonster |
| Productnaam | Kernboormachine, Kernboormachine |
|---|---|
| Naam | Boorinstallatie voor boorgaten,boormachine voor waterputten,boorinstallatie voor kernbooringen |
| Type | Kernboormachine |
| Trefwoord | de omgekeerde installatie van de omloopboring |
| Vermogenstype | Diesel |