| Productnaam | boorstaaf |
|---|---|
| Machinetype | Boorgereedschap |
| Gebruik | Ertsmijnbouw, boorputten, steenkoolmijnbouw, steengroeve, steengroeve/waterputtenmijnbouw |
| Type | Boorpijp, boorstaaf |
| Sollicitatie | Marmergroeve, diamantboren, verbonden met steenboor en steenbit, graaflaadcombinaties |
| Product name | core drilling rig ,core drilling machine |
|---|---|
| Type | Core Drilling Rig |
| Name | borehole drilling rig,water well drilling machine,core drilling rig |
| Sleutelwoord | de omgekeerde installatie van de omloopboring |
| Vermogensoort | Diesel |
| Productnaam | kernboormachine,diamanten kernboormachine,hydraulische kernboormachine |
|---|---|
| Naam | Boorplatform voor boorgaten, kernboorplatform |
| Kenmerken | Hoge Boringsefficiency, het Hydraulische Controleren, Concurrerende Prijs |
| Toepassing | Geologische prospectie, coring machine |
| Type | Kernboormachine |
| Product Name | Crawler-boorapparaat |
|---|---|
| Type stroom | Diesel |
| Motor | 335 kW |
| Boringdiameter | 138-235 mm |
| Boordiepte | 36m |
| Productnaam | kern boormachine |
|---|---|
| Naam | Boorinstallatie voor boorgaten,boorinstallatie voor kernbooringen,boorinstallatie voor hydraulische |
| Type | Kernboormachine |
| Gebruik | waterput.kernmonster |
| Kenmerken | Hoog boorefficiëntie, draagbaar, lichtgewicht |
| Naam van het product | Geïntegreerd Boormateriaal |
|---|---|
| Naam | Mijnbouwboorplatform,Hydraulisch boorplatform |
| Kracht | 264Kw |
| Vermogensoort | Diesel |
| Voederkracht | 12 KN |
| Machinetype | Boren gereedschap |
|---|---|
| boor | boor |
| Productnaam | DTH-hamerborrel |
| Knopvorm | Sferisch/Ballistisch/parabolisch/scherp/falt knopen |
| Bit gezicht | Centrumdaling/de Vlakke/convexe/concave/dubbele beetjes van het maatgezicht |
| Productnaam | Boormachine voor waterputten, waterputtenboormachine |
|---|---|
| Naam | Groenboorapparaat |
| Toepassing | van de de boringsinstallatie van de waterput mobiele de boringsinstallatie, boringsput |
| Kenmerken | Hoog boorefficiëntie, hydraulische besturing, draagbaar |
| Motor | Dieselmotor |
| Productnaam | De Boringsinstallatie van de waterput |
|---|---|
| Naam | het materiaal van de waterput |
| Machtstype | diesel |
| Motor | Yuchai |
| Macht (w) | 91KW |
| Naam van het product | Waterput boorinstallatie, boorgat boormachine / waterput boorinstallatie te koop |
|---|---|
| Type | roterende boormachine |
| Liftkracht | 14 ton |
| Motor | Dieselmotor |
| Vermogen ((w) | 60 kW |