| Productnaam | kernboormachine, kernboormachine |
|---|---|
| Naam | hydraulische kernboormachine, kernboormachine, kernboormachine |
| type | Kernboormachine |
| Boordiepte | 400m |
| Boordiameter | AQ BQ NQ HQ |
| Productnaam | Boorinstallatie |
|---|---|
| Naam | DTH-boorinstallatie / horizontaal gestuurde boormachine |
| Motortarief | 15 kW |
| Luchtverbruik | 9-12 m/min |
| gat diameter | 90160mm |
| Productnaam | boorstaaf |
|---|---|
| Machinetype | Boorgereedschap |
| Gebruik | Ertsmijnbouw, boorputten, steenkoolmijnbouw, steengroeve, steengroeve/waterputtenmijnbouw |
| Type | Boorpijp, boorstaaf |
| Applicatie | Marmergroeve, diamantboren, verbonden met steenboor en steenbit, graaflaadcombinaties |
| Productnaam | boorstaaf |
|---|---|
| Machinetype | Boorgereedschap |
| Gebruik | Ertsmijnbouw, boorputten, steenkoolmijnbouw, steengroeve, steengroeve/waterputtenmijnbouw |
| Type | Boorpijp, boorstaaf |
| Diameter | 89 mm |
| Productnaam | boorstaaf |
|---|---|
| Machinetype | Boorgereedschap |
| Gebruik | Ertsmijnbouw, boorputten, steenkoolmijnbouw, steengroeve, steengroeve/waterputtenmijnbouw |
| Type | Boorpijp, boorstaaf |
| Diameter | 102 mm |
| Productnaam | boorstaaf |
|---|---|
| Machinetype | Boorgereedschap |
| Threadtype | Remet / Metzke |
| Gebruik | Ertsmijnbouw, boorputten, steenkoolmijnbouw, steengroeve, steengroeve/waterputtenmijnbouw |
| Type | Boorpijp, boorstaaf |
| Productnaam | boorstaaf |
|---|---|
| Machinetype | Boorgereedschap |
| Gebruik | Ertsmijnbouw, boorputten, steenkoolmijnbouw, steengroeve, steengroeve/waterputtenmijnbouw |
| Type | Boorpijp, boorstaaf |
| Applicatie | Marmergroeve, diamantboren, verbonden met steenboor en steenbit, graaflaadcombinaties |
| Productnaam | boorstaaf |
|---|---|
| Machinetype | Boorgereedschap |
| Gebruik | Ertsmijnbouw, boorputten, steenkoolmijnbouw, steengroeve, steengroeve/waterputtenmijnbouw |
| Type | Boorpijp, boorstaaf |
| Sollicitatie | Marmergroeve, diamantboren, verbonden met steenboor en steenbit, graaflaadcombinaties |
| Productnaam | boorstaaf |
|---|---|
| Machinetype | Boorgereedschap |
| Gebruik | Ertsmijnbouw, boorputten, steenkoolmijnbouw, steengroeve, steengroeve/waterputtenmijnbouw |
| Type | Boorpijp, boorstaaf |
| Applicatie | Marmergroeve, diamantboren, verbonden met steenboor en steenbit, graaflaadcombinaties |
| Productnaam | Tricone Boorbeetje |
|---|---|
| Type | Boorbeetje |
| Machinetype | Boorgereedschap |
| Naam | tricone rolbeetje |
| Gebruik | Goed boren, ertsontgieting, olie, kolenwinning / PCD geïmpregneerde diamantverkenning PDC -bits |