| Productnaam | Waterput boorinstallatie, boorgat boormachine / waterput boorinstallatie te koop |
|---|---|
| Naam | Waterputboringsmachine,waterputboringsapparatuur |
| Vermogen ((w) | 85 kW |
| Vermogensoort | Diesel |
| Boordiepte | 300 meter |
| Naam van het product | Boorapparaat voor waterput |
|---|---|
| Naam | Machine voor het boren van waterputten,Crawler waterput boren |
| Vermogen ((w) | 91KW |
| Motor | Yuchai |
| Boringdiameter | 138-325 mm |
| Naam van het product | Boorapparaat voor waterput |
|---|---|
| Naam | Machine voor het boren van waterputten,Crawler waterput boren |
| Vermogen ((w) | 91KW |
| Motor | Yuchai |
| Boringdiameter | 138-325 mm |
| Productnaam | Waterput boorinstallatie, boorgat boormachine / waterput boorinstallatie te koop |
|---|---|
| Type | roterende boormachine |
| Motor | Dieselmotor |
| Vermogen ((w) | 78kw |
| Boringdiepte | 300m |
| Productnaam | boorstaaf |
|---|---|
| Machinetype | Boorgereedschap |
| Gebruik | Ertsmijnbouw, boorputten, steenkoolmijnbouw, steengroeve, steengroeve/waterputtenmijnbouw |
| Type | Boorpijp, boorstaaf |
| Applicatie | Marmergroeve, diamantboren, verbonden met steenboor en steenbit, graaflaadcombinaties |
| Productnaam | Kernboormachine, Kernboormachine |
|---|---|
| Naam | Boorinstallatie voor boorgaten,boormachine voor waterputten,boorinstallatie voor kernbooringen |
| type | Kernboormachine |
| trefwoord | de omgekeerde installatie van de omloopboring |
| Vermogenstype | Diesel |
| Productnaam | Boorinstallatie |
|---|---|
| Naam | DTH-boorinstallatie / horizontaal gestuurde boormachine |
| Motortarief | 15 kW |
| Luchtverbruik | 9-12 m/min |
| gat diameter | 90160mm |
| Productnaam | boorstaaf |
|---|---|
| Machinetype | Boorgereedschap |
| Gebruik | Ertsmijnbouw, boorputten, steenkoolmijnbouw, steengroeve, steengroeve/waterputtenmijnbouw |
| Type | Boorpijp, boorstaaf |
| Applicatie | Marmergroeve, diamantboren, verbonden met steenboor en steenbit, graaflaadcombinaties |
| Productnaam | boorstaaf |
|---|---|
| Machinetype | Boorgereedschap |
| Gebruik | Ertsmijnbouw, boorputten, steenkoolmijnbouw, steengroeve, steengroeve/waterputtenmijnbouw |
| Type | Boorpijp, boorstaaf |
| Applicatie | Marmergroeve, diamantboren, verbonden met steenboor en steenbit, graaflaadcombinaties |
| Productnaam | Kernboormachine, Kernboormachine |
|---|---|
| Naam | Boorinstallatie voor boorgaten,boormachine voor waterputten,boorinstallatie voor kernbooringen |
| type | Kernboormachine |
| trefwoord | de omgekeerde installatie van de omloopboring |
| Vermogenstype | Diesel |