| Productnaam | Top hamerboorinstallatie, rupsboorinstallatie |
|---|---|
| naam | Mijnbouwboorplatform,Hydraulisch boorplatform |
| Stroomtype | Diesel |
| Power (W) | 60 kW bij 2200 tpm |
| Boordiameter | 40-100 mm |
| Productnaam | Boormachine voor waterputten, waterputtenboormachine |
|---|---|
| Naam | waterputboringsapparatuur |
| Toepassing | van de de boringsinstallatie van de waterput mobiele de boringsinstallatie, boringsput |
| Kenmerken | Hoog boorefficiëntie, hydraulische besturing, draagbaar |
| Motor | Dieselmotor |
| Product name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Rig Machine |
| Power type | Diesel |
| Drilling depth | 120m |
| Drilling diameter | 75-300mm |
| Productnaam | Waterput boorinstallatie, boorgat boormachine / waterput boorinstallatie te koop |
|---|---|
| Type | roterende boormachine |
| Motor | Dieselmotor |
| Vermogen ((w) | 78kw |
| Boringdiepte | 300m |
| Productnaam | DTH-boorplatform,Crawler-boorplatform |
|---|---|
| Motor | Yuchai |
| Vermogen ((w) | 92KW |
| Vermogenstype | Diesel |
| Boringdiepte | 50M |
| Productnaam | hydraulische boorinstallatie voor kernboren |
|---|---|
| Naam | kern boormachine |
| Toepassing | De kernmachine, de geologische prospectie, |
| Vermogenstype | Diesel |
| Boringdiepte | 300500m |
| Naam van het product | kernboormachine, kernboormachine, |
|---|---|
| Naam | Draagbare boormachine voor kernboringen,hydraulische boormachine voor kernboringen |
| Type | Kernboormachine |
| Boordiepte | 400m |
| Boordiameter | Φ59 ((BQ),Φ75 ((NQ),Φ95 ((HQ) |
| Naam | Waterput boremachine,hydraulisch waterputboringsysteem |
|---|---|
| Naam van het product | Boorapparaat voor waterputten/boorapparatuur voor waterputten |
| Type | Roterende boormachine |
| Kenmerken | Hoog boorefficiëntie, hydraulische besturing, draagbaar |
| Vermogen ((W) | 118 kW |
| Product name | Water Well Drilling Rig, Water Well Drilling Machine |
|---|---|
| Name | Hydraulic Water Well Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Engine | Yunnei |
| Power(w) | 76KW |
| Naam van het product | Boorapparaat voor waterput |
|---|---|
| Naam | Machine voor het boren van waterputten,Crawler waterput boren |
| Vermogen ((w) | 91KW |
| Motor | Yuchai |
| Boringdiameter | 138-325 mm |