| Product name | core drilling rig ,core drilling machine |
|---|---|
| Type | Core Drilling Rig |
| Name | borehole drilling rig,water well drilling machine,core drilling rig |
| Keyword | Reverse Circulation Drilling Rig |
| Power type | Diesel |
| Naam van het product | Boorapparaat voor waterput |
|---|---|
| Naam | Grote boorinstallaties voor waterputten |
| Vermogensoort | Diesel |
| Boringdiameter | 100-305 mm |
| De diameter van de boorstaaf | 50 mm |
| Naam van het product | Boorapparaat voor waterput |
|---|---|
| Naam | Grote boorinstallaties voor waterputten |
| Vermogensoort | Diesel |
| Boringdiameter | 100-305 mm |
| De diameter van de boorstaaf | 50 mm |
| Naam van het product | Boorapparaat voor waterput |
|---|---|
| Naam | Grote boorinstallaties voor waterputten |
| Vermogensoort | Diesel |
| Boringdiameter | 100-305 mm |
| De diameter van de boorstaaf | 50 mm |
| Productnaam | hydraulische boorinstallatie voor kernboren |
|---|---|
| Type | Kernboormachine |
| naam | kern boormachine |
| Toepassing | De kernmachine, de geologische prospectie, |
| Gebruik | Waterput, steenkool, waterput. Kernmonster |
| Productnaam | Kernboormachine, Kernboormachine |
|---|---|
| Naam | Boorinstallatie voor boorgaten,boormachine voor waterputten,boorinstallatie voor kernbooringen |
| Type | Kernboormachine |
| Trefwoord | de omgekeerde installatie van de omloopboring |
| Vermogenstype | Diesel |
| Product name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Equipment |
| Engine | Diesel Power |
| Power type | Diesel |
| Power(w) | 84KW |
| Product name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Trailer Mounted Water Well Drilling Rigs |
| Power type | Diesel |
| Drilling depth | 120m |
| Drilling diameter | 75-300mm |
| Productnaam | waterputboorapparaat |
|---|---|
| Naam | Machine voor het boren van waterputten,Crawler waterput boren |
| Motor | Dieselmotor |
| Vermogenstype | Diesel |
| Vermogen ((w) | 60 kW |
| Productnaam | DTH-boorplatform,Crawler-boorplatform |
|---|---|
| Boringdiameter | 90300mm |
| Boringdiepte | 50M |
| Motor | Yuchai/Weichai/ |
| Vermogenstype | Diesel |