| Naam van het product | Roterend Boorrig machine |
|---|---|
| Type | Roterende boormachine |
| Vermogen ((w) | 110 kW |
| Vermogensoort | Diesel |
| Boordiepte | 15 m |
| Product name | Water Well Drilling Rig, Water Well Drilling Machine |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Equipment |
| Power Type | Diesel |
| Engine | Yunnei |
| Power(w) | 60KW |
| Naam van het product | hydraulische boorinstallatie voor kernboren |
|---|---|
| Naam | Boorinstallatie voor boorgaten, kernboorinstallatie, boorinstallatie met omgekeerde circulatie |
| Gebruik | Kolen, waterput. Kernmonster |
| Vermogensoort | Diesel |
| Vermogen ((w) | 75 kW |
| Productnaam | hydraulische boorinstallatie voor kernboren |
|---|---|
| Naam | kern boormachine |
| Sollicitatie | De kernmachine, de geologische prospectie, |
| Vermogenstype | Diesel |
| Boordiepte | 300500m |
| Productnaam | DTH boorinstallatie |
|---|---|
| Type | Roterende boorinstallatie |
| Vermogenstype | Diesel |
| Stroom | 168 kW (2200 tpm) |
| Boordiepte | Max.150m |
| Productnaam | De Boringsinstallatie van de waterput |
|---|---|
| Naam | het materiaal van de waterput |
| Machtstype | diesel |
| Motor | Yuchai |
| Macht (w) | 91KW |
| Product name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Equipment |
| Application | water well drilling rig mobile drilling rig,drilling well |
| Feature | High Drilling Efficiency,Hydraulic Controlling,Competitive Price |
| Power type | Diesel |
| Productnaam | De Boringsinstallatie van de waterput |
|---|---|
| naam | Aanhangwagen Opgezette de Boringsinstallatie van de Waterput |
| Toepassing | van de de boringsinstallatie van de waterput mobiele de boringsinstallatie, boringsput |
| Kenmerken | Hoge Boringsefficiency, het Hydraulische Multifunctioneel Controleren, |
| Motor | Dieselmotor |
| Naam van het product | Waterputboring, Crawler waterputboring |
|---|---|
| Naam | Waterputboringsapparatuur, waterputboringsmachine |
| Kenmerken | Hoog boorefficiëntie, hydraulische besturing, draagbaar |
| Toepassing | de boringsinstallatie van de waterput, landbouwirrigatieputten |
| Type | Roterende boormachine |
| Productnaam | Boorapparaat |
|---|---|
| Naam | boorgate |
| Vermogensoort | Diesel |
| Motor | YUCHAI |
| Boringdiepte | 20 m |