| Product name | hydraulic core drilling rig |
|---|---|
| Type | Core Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 42kw |
| Engine | Yunnei Yn27 |
| Productnaam | De Boringsinstallatie van de waterput, 300m van de Machine/water van de Boorgatboring de boringsinst |
|---|---|
| Naam | waterputboringsmachine,Crawler Waterputboringsmachine |
| Kenmerken | Hoge Boringsefficiency, het Hydraulische Multifunctioneel Controleren, |
| Toepassing | de boringsinstallatie van de waterput, landbouwirrigatieputten |
| Type | Roterende boormachine |
| Productnaam | Kernboormachine |
|---|---|
| naam | kern boormachine |
| Sollicitatie | Geologische prospectie |
| Functie | Hoge Boringsefficiency, het Hydraulische Controleren, Concurrerende Prijs |
| Stroomtype | Diesel |
| Productnaam | Boorinstallatie |
|---|---|
| naam | DE INSTALLATIE VAN DE ROTSboring |
| Sollicitatie | Mijnbouwproject, steenkool, erts, waterput |
| Functie | Hydraulisch regelen, lichtgewicht hoog boorefficiëntie |
| Boordiameter | 5080mm |
| Product Name | Crawler-boorapparaat |
|---|---|
| Type stroom | Diesel |
| Motor | 335 kW |
| Boringdiameter | 138-235 mm |
| Boordiepte | 36m |
| Productnaam | Jack Hammer |
|---|---|
| Naam | Draagbare pneumatische rotsboor |
| Boringdiameter | 34-42 mm |
| Boordiepte | 1-6 m |
| Toepassing | Mijnbouw, boorwerk, metallurgie, steenkool, spoorwegen, vervoer |
| Productnaam | Pneumatische rotsboor |
|---|---|
| Sollicitatie | mijnbouw, betonsnijden, steenkool, |
| Lange | 580 mm |
| Werkdruk | 0.40-0.63 Mpa |
| Keyword | Airbreaker hamer |
| Productnaam | Geïntegreerd Boormateriaal |
|---|---|
| Stroom | 264Kw |
| Stroomtype | Diesel |
| Voederkracht | 12 KN |
| Hefkracht | 18kn |
| Naam van het product | Roterende boormachine |
|---|---|
| Naam | roterende boringsmachine |
| Type | Roterende boormachine |
| Vermogensoort | Diesel |
| Boordiepte | 13m |
| Naam van het product | Roterende boormachine |
|---|---|
| Naam | roterende boringsmachine |
| Type | Roterende boormachine |
| Vermogensoort | Diesel |
| Boordiepte | 13m |