| Productnaam | Roterende boorinstallatie |
|---|---|
| Naam | roterende boringsmachine |
| Type | Roterende boorinstallatie |
| Vermogenstype | Diesel |
| Boordiepte | 13m |
| Productnaam | Roterende boorinstallatie |
|---|---|
| Naam | roterende boringsmachine |
| sollicitatie | Technische constructie, paalfundering, schietgatboren, bouwwerkzaamheden, mijnbouwproject |
| Vermogenstype | Diesel |
| Werkdruk | 32 MPa |
| Productnaam | Roterende boorinstallatie |
|---|---|
| Naam | roterende boringsmachine |
| sollicitatie | Technische constructie, paalfundering, schietgatboren, bouwwerkzaamheden, mijnbouwproject |
| Vermogenstype | Diesel |
| Boordiepte | 15m |
| Productnaam | Roterende boorinstallatie |
|---|---|
| Naam | roterende boringsmachine |
| sollicitatie | Technische constructie, paalfundering, schietgatboren, bouwwerkzaamheden, mijnbouwproject |
| Vermogenstype | Diesel |
| Boordiepte | 15m |
| Productnaam | Jack Hammer |
|---|---|
| Naam | Pneumatische rotsboor |
| Sleutelwoord | draagbare rotsenboormachine |
| Boringdiameter | 34-56 mm |
| Boordiepte | 1-6 m |
| Productnaam | Jack Hammer |
|---|---|
| Naam | Pneumatische rotsboor |
| Sleutelwoord | draagbare rotsenboormachine |
| Boringdiameter | 34-56 mm |
| Boordiepte | 1-6 m |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Naam van het product | Boorrig machine |
| Toepassing | Mijnbouwproject, Steenkool, Erts, Waterput |
| Kenmerken | Lichtgewicht Hoge Boringsefficiency |
| Werkdruk (bar) | 0.5-0.7Mpa |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Motor | Yuchai |
| Machtstype | Diesel, Elektrisch, Luchtmotor |
| Gebruik | Erts |
| Macht (w) | 70KW |
| Productnaam | Waterputboring, Crawler waterputboring |
|---|---|
| Naam | waterputboringsmachine |
| Toepassing | de boringsinstallatie van de waterput, landbouwirrigatieputten |
| Kenmerken | Hoge Boringsefficiency, het Hydraulische Multifunctioneel Controleren, |
| Type | Roterende boormachine |
| Product name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Rig Machine |
| Engine | Yuchai |
| Drilling depth | 200m |
| Drilling diameter | 140-305mm |