| Naam van het product | Boorapparaat voor waterput |
|---|---|
| Naam | waterputboringsmachine |
| Vermogensoort | Diesel |
| Vermogen ((w) | 70KW |
| Motor | Yuchai |
| Machtstype | Diesel |
|---|---|
| Productnaam | dth boringsinstallatie |
| Naam | De Installatie van de mijnbouwboring |
| Toepassing | Mijnbouw, steengroeve, het gat van de boringsontploffing, mijnbouw en bouw |
| Luchtconsumptie 14-35m3/min | 14-35m3/min |
| Naam van het product | dth boringsinstallatie |
|---|---|
| naam | DE INSTALLATIE VAN DE ROTSboring |
| Toepassing | Mijnbouwproject, Steenkool, Erts, Waterput |
| Kenmerken | Het hydraulische Controleren, Lichtgewicht Hoge Boringsefficiency |
| Machtstype | Elektrisch |
| Productnaam | Jumbo-boormachine |
|---|---|
| Naam | Ondergrondse Jumbo-boormachine |
| Kenmerken | Hoge Boringsefficiency, het Hydraulische Controleren |
| Toepassing | Tunnelboren, rotsboren, mijnbouw |
| Kracht | 56.5kw |
| Naam van het product | Jumbo-boormachine |
|---|---|
| Naam | Ondergrondse Jumbo-boormachine |
| Kenmerken | Hoge Boringsefficiency, het Hydraulische Controleren |
| Toepassing | Tunnelboren, rotsboren, mijnbouw |
| Kracht | 53KW |
| Productnaam | Roterende boorinstallatie |
|---|---|
| Naam | roterende boringsmachine |
| sollicitatie | Technische constructie, paalfundering, schietgatboren, bouwwerkzaamheden, mijnbouwproject |
| Vermogenstype | Diesel |
| Boordiepte | 15m |
| Naam van het product | Roterende boormachine |
|---|---|
| Naam | roterende boringsmachine |
| Type | Roterende boormachine |
| Vermogensoort | Diesel |
| Boordiepte | 13m |
| Naam van het product | Kernboormachine |
|---|---|
| Gebruik | Kolen, waterput. Kernmonster |
| Vermogensoort | Diesel |
| Vermogen ((w) | 75 kW |
| Boordiepte | 200 meter. |
| Product Name | Boorinstallatie/Rupsboorinstallatie |
|---|---|
| naam | Geïntegreerd Boormateriaal |
| Type | roterende boormachine |
| Type stroom | Diesel |
| Vermogen | 316 kW |
| Productnaam | De Boringsinstallatie van de waterput |
|---|---|
| Naam | het materiaal van de waterput |
| Machtstype | diesel |
| Macht (w) | 91KW |
| Motor | Yuchai |