| Productnaam | De Boringsinstallatie van de waterput |
|---|---|
| Naam | het materiaal van de waterput |
| Machtstype | diesel |
| Motor | Yuchai |
| Macht (w) | 95kw |
| Productnaam | De Boringsinstallatie van de waterput |
|---|---|
| Naam | het materiaal van de waterput |
| Machtstype | diesel |
| Motor | Yuchai |
| Macht (w) | 95kw |
| Product name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Equipment |
| Power type | Diesel |
| Power(w) | 85KW |
| Drilling depth | 300m |
| Naam van het product | hydraulische boorinstallatie voor kernboren |
|---|---|
| Type | De Installatie van de kernboring |
| Naam | kern boormachine |
| Toepassing | De kernmachine, de geologische prospectie, |
| Gebruik | Waterput, steenkool, waterput. Kernmonster |
| Productnaam | Waterputboorinstallatie, boorgatboormachine / waterputboorinstallatie te koop |
|---|---|
| Naam | Hydraulisch waterputborrig,Crawler waterputborrig |
| Kenmerken | Hoge Boringsefficiency, het Hydraulische Controleren, Concurrerende Prijs |
| Vermogenstype | Diesel |
| Motormerk | Quanchai |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Productnaam | De Boringsinstallatie van de waterput |
| Naam | Waterput die Rig Machine boren/goed Materiaal boren |
| Machtstype | diesel |
| Macht (w) | 78kw |
| Naam | De Boringsmachine van de waterput |
|---|---|
| Naam van het product | Waterput boorinstallatie, boorgat boormachine / waterput boorinstallatie te koop |
| Type | Roterende boormachine |
| Kenmerken | Hoog boorefficiëntie, hydraulische besturing, draagbaar |
| Vermogen ((W) | 118 kW |
| Productnaam | Ondergrondse jumbo boorinstallatie |
|---|---|
| Naam | Jumbo boorinstallatie |
| Type | Roterende boorinstallatie |
| Power (W) | 66 kW |
| Boordiameter | 41-76 mm |
| Productnaam | De Boringsinstallatie van de waterput |
|---|---|
| Naam | vrachtwagen opgezette de boringsinstallatie van de waterput |
| Machtstype | Diesel |
| Macht (w) | 70KW /90KW /132KW |
| Het boren diepte | 400m |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Productnaam | De Boringsinstallatie van de waterput, diep goed boormateriaal |
| Toepassing | waterput booreiland mobiel booreiland, boorput |
| Machtstype | diesel |
| Gebruik | Waterput |