| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| gebruik | Erts |
| Werkdruk (bar) | 1.0-2.0Mpa |
| Luchtconsumptie | 11-21m3/min |
| Machtstype | Diesel, Luchtmotor |
| naam | Aanhangwagen Opgezette de Boringsinstallatie van de Waterput |
|---|---|
| Productnaam | De Boringsinstallatie van de waterput |
| Toepassing | van de de boringsinstallatie van de waterput mobiele de boringsinstallatie, boringsput |
| Kenmerken | Hoge Boringsefficiency, het Hydraulische Controleren, Concurrerende Prijs |
| Machtstype | Diesel |
| Productnaam | De Boringsinstallatie van de waterput |
|---|---|
| naam | Aanhangwagen Opgezette de Boringsinstallatie van de Waterput |
| Toepassing | van de de boringsinstallatie van de waterput mobiele de boringsinstallatie, boringsput |
| Motor | Dieselmotor |
| Machtstype | Diesel |
| Name | Water Well Drilling Rig Machine |
|---|---|
| Product name | Water Well Drilling Rig,Borehole Drilling Machine /water well drilling rig for Sale |
| Engine | Yunnei |
| Power(w) | 73KW |
| Drilling depth | 260m |
| Name | Water Well Drilling Rig Machine |
|---|---|
| Product name | Water Well Drilling Rig,Borehole Drilling Machine /water well drilling rig for Sale |
| Engine | Yunnei |
| Power(w) | 73KW |
| Drilling depth | 260m |
| naam | Grote boorinstallaties voor waterputten |
|---|---|
| Productnaam | waterputboorapparaat |
| Toepassing | van de de boringsinstallatie van de waterput mobiele de boringsinstallatie, boringsput |
| Kenmerken | Het hydraulische Controleren, Lichtgewicht Hoge Boringsefficiency |
| Vermogenstype | Diesel |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | Bouwwerkzaamheden, Energie & Mijnbouw |
| Productnaam | dth boringsinstallatie |
| Motor | Yuchai |
| Macht | 206kw |
| Name | Water Well Drilling Rig Machine |
|---|---|
| Product name | Water Well Drilling Rig,Borehole Drilling Machine /water well drilling rig for Sale |
| Engine | Yunnei |
| Power(w) | 73KW |
| Drilling depth | 260m |
| Productnaam | Top Hammer DTH-boorinstallatie |
|---|---|
| Naam | Mijnbouwboorplatform,Hydraulisch boorplatform |
| Vermogensoort | Diesel |
| Vermogen ((w) | 73.5KW |
| motor | Yuchai |
| Productnaam | Top Hammer DTH-boorinstallatie |
|---|---|
| Naam | Mijnbouwboorplatform,Hydraulisch boorplatform |
| Vermogensoort | Diesel |
| Vermogen ((w) | 73.5KW |
| motor | Yuchai |