| Type | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Boringpijpdia | 76 mm |
| Drill Pipe Length | 3m |
| Motor | Yuchai |
| Stroomtype | Diesel, Elektrisch, Luchtmotor |
| Type | roterende boormachine |
|---|---|
| Drill Pipe Dia | 76mm |
| Drill Pipe Length | 3m |
| Motor | Yuchai |
| Power type | Diesel,Electric,Air motor |
| Boorpijp Dia | 76mm |
|---|---|
| De Lengte van de boorpijp | 3m |
| Motor | Yuchai |
| Machtstype | Diesel, Elektrisch, Luchtmotor |
| gebruik | Erts |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| gebruik | Erts |
| Motor | YUCHAI |
| Macht | 78kw |
| Het opheffen kracht | 25KN |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Machtstype | Diesel |
| Macht | 206kw |
| Het boren diepte | Max.30m |
| Boordiameter | 115152mm |
| Toepasselijke Industrie | Bouw works , Energie & Mijnbouw |
|---|---|
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
| Machtstype | Diesel |
| Macht | 206kw |
| Motor | Yuchai |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Machtstype | Diesel |
| Macht | 206kw |
| Productnaam | dth boringsinstallatie |
| Naam | hydraulische boringsinstallatie |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Machtstype | Diesel |
| Macht | 206kw |
| Productnaam | dth boringsinstallatie |
| Naam | hydraulische boringsinstallatie |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Machtstype | Diesel |
| Het opheffen kracht | 25KN |
| Productnaam | Dril machine |
| Naam | dth boringsinstallatie |
| Naam | vrachtwagen opgezette de boringsinstallatie van de waterput |
|---|---|
| Productnaam | Waterput boorinstallatie, boorgat boormachine / waterput boorinstallatie te koop |
| Toepassing | van de de boringsinstallatie van de waterput mobiele de boringsinstallatie, boringsput |
| Eigenschap | Hoge Boringsefficiency, het Hydraulische Multifunctioneel Controleren, |
| Machtstype | Diesel |