| Productnaam | Roterende boorinstallatie |
|---|---|
| Naam | roterende boringsmachine |
| Type | Roterende boorinstallatie |
| Vermogenstype | Diesel |
| Boordiepte | 13m |
| Productnaam | Roterende boorinstallatie |
|---|---|
| Naam | roterende boringsmachine |
| Type | Roterende boorinstallatie |
| Vermogenstype | Diesel |
| Boordiepte | 13m |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Naam van het product | Boorrig machine |
| Toepassing | Mijnbouwproject, Steenkool, Erts, Waterput |
| Kenmerken | Lichtgewicht Hoge Boringsefficiency |
| Werkdruk (bar) | 0.5-0.7Mpa |
| Productnaam | DTH-de machine van de boringsinstallatie |
|---|---|
| Naam | Geïntegreerd Boormateriaal |
| Vermogensoort | Diesel |
| Kracht | 194kw |
| Boordiepte | Max.30m |
| Naam van het product | dth boringsinstallatie |
|---|---|
| Toepassing | Mijnbouwproject, Steenkool, Erts, Waterput |
| naam | Emmer booreiland |
| Kenmerken | Het hydraulische Controleren, Lichtgewicht Hoge Boringsefficiency |
| Machtstype | Elektrisch |
| Naam van het product | Geïntegreerd Boormateriaal |
|---|---|
| Kracht | 264Kw |
| Vermogensoort | Diesel |
| Voederkracht | 12 KN |
| Liftkracht | 18kN |
| Productnaam | Roterende boorinstallatie |
|---|---|
| Naam | roterende boringsmachine |
| Type | Roterende boorinstallatie |
| Vermogenstype | Diesel |
| Boordiepte | 13m |
| Mobiliteit | Cylinder+Chain |
|---|---|
| Roterende Torsie (Max. | 5000N.M |
| Het opheffen kracht | 35KN |
| Roterende Torsie (Max.) | 500N.m |
| Macht | 73.5KW |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Machtstype | Diesel, Elektrisch, Luchtmotor |
| Gewicht | 6500kg |
| Afmeting (L*W*H) | 6000*2380*2600mm |
| Macht (w) | 73.5KW |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Machtstype | Diesel |
| Macht | 194kw |
| Roterende Torsie | 3300N.m |
| Luchtconsumptie | 16m3/min |