| Productnaam | waterputboorapparaat |
|---|---|
| naam | Machine voor het boren van waterputten,Crawler waterput boren |
| Motor | Dieselmotor |
| Vermogenstype | Diesel |
| Vermogen ((w) | 179kw |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Productnaam | dth boringsinstallatie |
| Boordiameter | 115152mm |
| Het boren diepte | Max.30m |
| Motor | Yuchai |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Motor | Yuchai |
| Macht | 206kw |
| Machtstype | Diesel |
| Productnaam | dth boringsinstallatie |
| Product name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Rig Machine |
| Power type | Diesel |
| Engine | Yuchai |
| Power(w) | 60KW |
| Product name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | water well equipment |
| Power(w) | 85KW |
| Power type | Diesel |
| Drilling depth | 300m |
| Naam van het product | Waterputboring, Crawler waterputboring |
|---|---|
| Naam | Waterputboringsapparatuur, waterputboringsmachine |
| Kenmerken | Hoog boorefficiëntie, hydraulische besturing, draagbaar |
| Toepassing | de boringsinstallatie van de waterput, landbouwirrigatieputten |
| Type | Roterende boormachine |
| Naam van het product | Boorapparaat voor waterput |
|---|---|
| Naam | De Installatie van de de Putboring van het kruippakjewater |
| Vermogensoort | Diesel |
| Motor | Yuchai |
| Vermogen ((w) | 73KW |
| Productnaam | waterputboorapparaat |
|---|---|
| naam | Machine voor het boren van waterputten,Crawler waterput boren |
| Motor | Dieselmotor |
| Vermogenstype | Diesel |
| Vermogen ((w) | 176kw |
| Product Name | Boorinstallatie/Rupsboorinstallatie |
|---|---|
| naam | Geïntegreerd Boormateriaal |
| Type | roterende boormachine |
| Type stroom | Diesel |
| Vermogen | 316 kW |
| Type | roterende boormachine |
|---|---|
| Type stroom | Diesel, Elektrisch, Luchtmotor |
| Gewicht | 6500 kg |
| Afmetingen (L*B*H) | 6000*2380*2600mm |
| Vermogen (W) | 73.5KW |