| Product name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Equipment |
| Power(w) | 85KW |
| Engine | Yunnei |
| Drilling depth | 400m |
| Product name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Equipment |
| Engine | Diesel Power |
| Power type | Diesel |
| Power(w) | 84KW |
| Product name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Equipment |
| Application | water well drilling rig mobile drilling rig,drilling well |
| Power type | Diesel |
| Engine | Diesel Power |
| Product name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Application | water well drilling rig mobile drilling rig,drilling well |
| Eigenschap | Hoge Boringsefficiency, het Hydraulische Controleren, Concurrerende Prijs |
| Power type | Diesel |
| Engine | Diesel Power |
| Productnaam | Boorapparaat voor waterput |
|---|---|
| Toepassing | van de de boringsinstallatie van de waterput mobiele de boringsinstallatie, boringsput |
| Kenmerken | Hoge Boringsefficiency, het Hydraulische Multifunctioneel Controleren, |
| Vermogen ((w) | 194kw |
| Vermogensoort | Diesel |
| Productnaam | waterputboorapparaat |
|---|---|
| naam | Machine voor het boren van waterputten,Crawler waterput boren |
| Motor | Dieselmotor |
| Vermogenstype | Diesel |
| Vermogen ((w) | 263kw |
| Product Name | de installatie van de kruippakjeboring |
|---|---|
| Vermogen ((w) | 3.8KW |
| Vermogenstype | Diesel |
| Boordiepte | 20 tot 30 meter |
| Boringdiameter | 50-115 mm |
| Type | roterende boormachine |
|---|---|
| Type stroom | Diesel |
| Vermogen | 316 kW |
| Boordiepte | Max.30m |
| Boringdiameter | 138-203mm |
| Productnaam | De Boringsinstallatie van de waterput |
|---|---|
| Naam | Boormachine voor waterputten |
| Machtstype | diesel |
| Macht (w) | 76kw |
| Motor | Yunnei |
| Product name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Equipment |
| Engine | Yuchai |
| Power(w) | 68KW |
| Power type | Diesel |