| Productnaam | De Boringsinstallatie van de waterput |
|---|---|
| Naam | het materiaal van de waterput |
| Machtstype | diesel |
| Motor | Yuchai |
| Macht (w) | 95kw |
| Productnaam | De Boringsinstallatie van de waterput |
|---|---|
| Naam | het materiaal van de waterput |
| Machtstype | diesel |
| Motor | Yuchai |
| Macht (w) | 91KW |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Productnaam | De Boringsinstallatie van de waterput, Bronwater Boormateriaal |
| Machtstype | diesel |
| Motor | Yuchai |
| Macht (w) | 73KW |
| Product name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Equipment |
| Power type | Diesel |
| Power(w) | 85KW |
| Drilling depth | 300m |
| Product name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Application | water well drilling rig mobile drilling rig,drilling well |
| Feature | High Drilling Efficiency,Hydraulic Controlling,Multifunctional |
| Power(w) | 132KW |
| Power type | Diesel |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Productnaam | De Boringsinstallatie van de waterput |
| Machtstype | diesel |
| Motor | Yuchai |
| Macht (w) | 73KW |
| naam | Aanhangwagen Opgezette de Boringsinstallatie van de Waterput |
|---|---|
| Productnaam | De Boringsinstallatie van de waterput |
| Kenmerken | Hoge Boringsefficiency, het Hydraulische Multifunctioneel Controleren, |
| Toepassing | van de de boringsinstallatie van de waterput mobiele de boringsinstallatie, boringsput |
| Motor | Dieselmotor |
| Productnaam | DTH-boorplatform |
|---|---|
| Naam | De Installatie van de mijnbouwboring |
| Vermogensoort | Diesel |
| Motor | YUCHAI |
| Boringdiepte | 20 m |
| Type | Roterende boormachine |
|---|---|
| Vermogensoort | Diesel |
| Kracht | 194kw |
| Boordiepte | Max.30m |
| Boringdiameter | 90138mm |
| Productnaam | DTH-boorplatform,Crawler-boorplatform |
|---|---|
| Motor | Yuchai |
| Vermogen ((w) | 92KW |
| Vermogenstype | Diesel |
| Boringdiepte | 50M |