| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Machtstype | Diesel |
| Macht | 206kw |
| Productnaam | dth boringsinstallatie |
| Naam | hydraulische boringsinstallatie |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Machtstype | Diesel |
| Motor | Yuchai |
| Macht | 206kw |
| Toepassing | De boorsteengroeve van de Rots Boormijnbouw, het vernietigen gatenboring |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Motor | Yuchai |
| Macht | 206kw |
| Machtstype | Diesel |
| Productnaam | dth boringsinstallatie |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Machtstype | Diesel |
| Macht | 194kw |
| Het boren diepte | Max.30m |
| Boordiameter | 90138mm |
| Naam van het product | De Installatie van de kernboring |
|---|---|
| Naam | kern boormachine |
| Toepassing | Geologische prospectie |
| Kenmerken | Hoge Boringsefficiency, het Hydraulische Controleren, Concurrerende Prijs |
| Motor | Yuchai |
| Type | Roterende boormachine |
|---|---|
| Vermogensoort | Diesel |
| Kracht | 194kw |
| Boordiepte | Max.30m |
| Boringdiameter | 90138mm |
| Type | Roterende boormachine |
|---|---|
| Vermogensoort | Diesel |
| Kracht | 194kw |
| Boordiepte | Max.30m |
| Boringdiameter | 90138mm |
| Productnaam | Waterput boorinstallatie, boorgat boormachine / waterput boorinstallatie te koop |
|---|---|
| Naam | waterputboormachine voor vrachtwagens,boormachine met omgekeerde circulatie |
| Vermogen (w) | 132 kW |
| Boordiepte | 400 m-1200 m |
| Boordiameter | 105-305mm, 105-400mm, 105-550mm, 105-800mm |
| Productnaam | Boormachine voor waterputten, waterputtenboormachine |
|---|---|
| Naam | waterputboormachine voor vrachtwagens,boormachine met omgekeerde circulatie |
| Vermogen (w) | 132 kW |
| Boordiepte | 400 m-1200 m |
| Boordiameter | 105-305mm, 105-400mm, 105-550mm, 105-800mm |
| Productnaam | Boormachine voor waterputten, waterputtenboormachine |
|---|---|
| Naam | waterputboormachine voor vrachtwagens,boormachine met omgekeerde circulatie |
| Optionele accessoires | modderpomp, centrifugepomp, generator, schuimpomp |
| Vermogen (w) | 132 kW |
| Boordiepte | 400 m-1200 m |