| Productnaam | De Boringsinstallatie van de waterput |
|---|---|
| Naam | vrachtwagen opgezette de boringsinstallatie van de waterput |
| Machtstype | Diesel |
| Macht (w) | 70KW /90KW /132KW |
| Het boren diepte | 400m |
| Productnaam | De Boringsinstallatie van de waterput |
|---|---|
| Naam | vrachtwagen opgezette de boringsinstallatie van de waterput |
| Machtstype | Diesel |
| Macht (w) | 132KW/165KW |
| Het boren diepte | 500m |
| naam | Grote boorinstallaties voor waterputten |
|---|---|
| Productnaam | De Boringsinstallatie van de waterput |
| Toepassing | van de de boringsinstallatie van de waterput mobiele de boringsinstallatie, boringsput |
| Kenmerken | Het hydraulische Controleren, Lichtgewicht Hoge Boringsefficiency |
| Gebruik | Waterput |
| Naam van het product | Boorapparaat |
|---|---|
| Naam | Top Hammer boorinstallatie |
| Vermogen ((w) | 194kw |
| Liftkracht | 21KN |
| Boordiepte | 50-70m |
| Productnaam | Top Hammer DTH-boorinstallatie |
|---|---|
| Naam | Mijnbouwboorplatform,Hydraulisch boorplatform |
| Vermogensoort | Diesel |
| Vermogen ((w) | 73.5KW |
| motor | Yuchai |
| Productnaam | DTH-boorplatform,Crawler-boorplatform |
|---|---|
| Boringdiameter | 90300mm |
| Boringdiepte | 50M |
| Motor | Yuchai/Weichai/ |
| Vermogenstype | Diesel |
| Productnaam | hydraulische boorinstallatie voor kernboren |
|---|---|
| Type | Kernboormachine |
| naam | kern boormachine |
| Toepassing | De kernmachine, de geologische prospectie, |
| Gebruik | Waterput, steenkool, waterput. Kernmonster |
| Product name | hydraulische boorinstallatie voor kernboren |
|---|---|
| Naam | kern boormachine |
| Sollicitatie | De kernmachine, de geologische prospectie, |
| Vermogenstype | Diesel |
| Boordiepte | 600 meter |
| Product Name | hydraulische boorinstallatie voor kernboren |
|---|---|
| Naam | kern boormachine |
| Toepassing | De kernmachine, de geologische prospectie, |
| Vermogenstype | Diesel |
| Boringdiepte | 180m |
| Type | roterende boormachine |
|---|---|
| Boringpijpdia | 76 mm |
| De Lengte van de boorpijp | 3 m |
| Motor | Yuchai |
| Type stroom | Diesel, Elektrisch, Luchtmotor |