| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Productnaam | De Boringsinstallatie van de waterput, 300m van de Machine/water van de Boorgatboring de boringsinst |
| Machtstype | diesel |
| Macht (w) | 92KW |
| Het boren diepte | 300M |
| Naam | Boormachine voor waterputten |
|---|---|
| Productnaam | boorinstallatie voor hydraulische waterputten |
| Motor | Yunnei |
| Macht (w) | 73KW |
| Het boren diepte | 260m |
| Naam | vrachtwagen opgezette de boringsinstallatie van de waterput |
|---|---|
| Productnaam | Waterput boorinstallatie, waterput boorinstallatie te koop |
| Toepassing | van de de boringsinstallatie van de waterput mobiele de boringsinstallatie, boringsput |
| Eigenschap | Hoge Boringsefficiency, het Hydraulische Multifunctioneel Controleren, |
| MOTOR | Dieselmotor |
| naam | Aanhangwagen Opgezette de Boringsinstallatie van de Waterput |
|---|---|
| Productnaam | De Boringsinstallatie van de waterput |
| Toepassing | van de de boringsinstallatie van de waterput mobiele de boringsinstallatie, boringsput |
| Kenmerken | Hoge Boringsefficiency, het Hydraulische Multifunctioneel Controleren, |
| Motor | Dieselmotor |
| Naam van het product | Kernboormachine, Kernboormachine |
|---|---|
| Type | Kernboormachine |
| Naam | De Boringsinstallatie van het grondonderzoek |
| Kenmerken | Draadloze afstandsbediening, hoge boorefficiëntie, hydraulische besturing |
| Vermogensoort | Diesel |
| Productnaam | De Installatie van de de Putboring van het kruippakjewater |
|---|---|
| Naam | Machine voor het boren van waterputten,Hydraulische boormachine voor waterputten |
| Kenmerken | Het hydraulische Controleren, Lichtgewicht Hoge Boringsefficiency |
| Vermogenstype | Diesel |
| Motor | Dieselmotor |
| Productnaam | De Installatie van de de Putboring van het kruippakjewater |
|---|---|
| Naam | Machine voor het boren van waterputten,Hydraulische boormachine voor waterputten |
| Kenmerken | Het hydraulische Controleren, Lichtgewicht Hoge Boringsefficiency |
| Vermogenstype | Diesel |
| Motor | Dieselmotor |
| Naam van het product | Kernboormachine |
|---|---|
| Gebruik | Kolen, waterput. Kernmonster |
| Vermogensoort | Diesel |
| Vermogen ((w) | 75 kW |
| Boordiepte | 200 meter. |
| Naam van het product | Kernboormachine |
|---|---|
| Gebruik | Kolen, waterput. Kernmonster |
| Vermogensoort | Diesel |
| Vermogen ((w) | 75 kW |
| Boordiepte | 200 meter. |
| Productnaam | De Boringsinstallatie van de waterput |
|---|---|
| Naam | Boormachine voor waterputten |
| Machtstype | diesel |
| Macht (w) | 76kw |
| Motor | Yunnei |