| Productnaam | Waterputboring, Crawler waterputboring |
|---|---|
| Naam | waterputboringsmachine |
| Toepassing | de boringsinstallatie van de waterput, landbouwirrigatieputten |
| Kenmerken | Hoge Boringsefficiency, het Hydraulische Multifunctioneel Controleren, |
| Type | Roterende boormachine |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Productnaam | De Boringsinstallatie van de waterput |
| Toepassing | waterput booreiland mobiel booreiland, boorput |
| Machtstype | diesel |
| Macht (w) | 82KW |
| Productnaam | De Boringsinstallatie van de waterput |
|---|---|
| Naam | De Installatie van de waterboring |
| Machtstype | diesel |
| Motor | Yunnei |
| Macht (w) | 60kw |
| Mobiliteit | Cylinder+Chain |
|---|---|
| Roterende Torsie (Max. | 5000N.M |
| Liftkracht | 35kn |
| Roterende Torsie (Max.) | 500N.m |
| Kracht | 73.5KW |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Productnaam | De Boringsinstallatie van de waterput, Bronwater Boormateriaal |
| Machtstype | diesel |
| Motor | Yuchai |
| Macht (w) | 73KW |
| Type | Roterende boormachine |
|---|---|
| Vermogensoort | Diesel, Elektrisch, Luchtmotor |
| Gewicht | 4500 kg |
| Afmeting (l*w*h) | 5500*2050*2200mm |
| Vermogen ((w) | 37 kW |
| Naam van het product | Boorapparaat voor waterput |
|---|---|
| Naam | Machine voor het boren van waterputten,Crawler waterput boren |
| Motor | Dieselmotor |
| Vermogensoort | Diesel |
| Vermogen ((w) | 60 kW |
| Productnaam | waterputboorapparaat |
|---|---|
| Naam | Machine voor het boren van waterputten,Crawler waterput boren |
| Motor | Dieselmotor |
| Vermogensoort | Diesel |
| Vermogen ((w) | 60 kW |
| Naam van het product | hydraulische boorinstallatie voor kernboren |
|---|---|
| Type | Kernboormachine |
| Naam | Environmental Drilling Rig |
| Kenmerken | Hoog boorefficiëntie, draadloze afstandsbediening |
| Vermogensoort | Diesel |
| Productnaam | Crawler-boorapparaat |
|---|---|
| Vermogen (W) | 3.7kw |
| Vermogenstype | Diesel |
| Boordiepte | 30 m |
| Boringdiameter | 90-254mm |