| Naam van het product | hydraulische boorinstallatie voor kernboren |
|---|---|
| Type | De Installatie van de kernboring |
| Kenmerken | Hoog boorefficiëntie, draagbare, geologische kernmachine |
| Toepassing | De kernmachine, de geologische prospectie |
| Gebruik | Waterput, steenkool, waterput. Kernmonster |
| Productnaam | Boormachine voor waterputten, waterputtenboormachine |
|---|---|
| Naam | Crawler waterputboringsapparaat, waterputboringsapparatuur |
| Toepassing | de boringsinstallatie van de waterput, landbouwirrigatieputten |
| Kenmerken | Hoge Boringsefficiency, het Hydraulische Controleren, Concurrerende Prijs |
| Vermogenstype | Diesel |
| Productnaam | Waterput boorinstallatie, boorgat boormachine / waterput boorinstallatie te koop |
|---|---|
| Type | Roterende boormachine |
| Naam | 200 m pneumatische tractor gemonteerde waterput boormachine prijs |
| Motor | Dieselmotor |
| Vermogen ((w) | Yunnei 65 kW /Quanchai 76 kW |
| Productnaam | Waterput boorinstallatie, boorgat boormachine / waterput boorinstallatie te koop |
|---|---|
| Type | Roterende boormachine |
| Naam | 200 m pneumatische tractor gemonteerde waterput boormachine prijs |
| Motor | Dieselmotor |
| Vermogen ((w) | Yunnei 65 kW /Quanchai 76 kW |
| Productnaam | Waterput boorinstallatie, boorgat boormachine / waterput boorinstallatie te koop |
|---|---|
| Type | Roterende boormachine |
| Naam | 200 m pneumatische tractor gemonteerde waterput boormachine prijs |
| Motor | Dieselmotor |
| Vermogen ((w) | Yunnei 65 kW /Quanchai 76 kW |
| Naam | vrachtwagen opgezette de boringsinstallatie van de waterput |
|---|---|
| Productnaam | Waterput boorinstallatie, waterput boorinstallatie te koop |
| Toepassing | van de de boringsinstallatie van de waterput mobiele de boringsinstallatie, boringsput |
| Eigenschap | Hoge Boringsefficiency, het Hydraulische Multifunctioneel Controleren, |
| MOTOR | Dieselmotor |
| Naam van het product | dth boringsinstallatie |
|---|---|
| Toepassing | Mijnbouwproject, Steenkool, Erts, Waterput |
| Kenmerken | Het hydraulische Controleren, Lichtgewicht Hoge Boringsefficiency |
| Boordiameter | 80-100 mm |
| Het boren diepte | 20m |
| Productnaam | Jumbo-boormachine |
|---|---|
| Naam | Ondergrondse Jumbo-boormachine |
| Toepassing | Tunnelboren, rotsboren, mijnbouw |
| Kenmerken | Hoge Boringsefficiency, het Hydraulische Controleren |
| motor | WEICHAI |
| Naam van het product | Jumbo-boormachine |
|---|---|
| Naam | Ondergrondse Jumbo-boormachine |
| Toepassing | Tunnelboren, rotsboren, mijnbouw |
| Kenmerken | Hoge Boringsefficiency, het Hydraulische Controleren |
| motor | WEICHAI |
| Naam van het product | hydraulische boorinstallatie voor kernboren |
|---|---|
| Naam | kern boormachine |
| Type | De Installatie van de kernboring |
| Toepassing | De kernmachine, de geologische prospectie |
| Kenmerken | Hoog boorefficiëntie, draagbare, geologische kernmachine |