| Product name | core drilling rig ,core drilling machine |
|---|---|
| Type | Kernboormachine |
| Vermogensoort | Diesel |
| Vermogen ((w) | 58kw |
| Boringdiepte | 500 miljoen |
| Type | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Boringpijpdia | 76 mm |
| Drill Pipe Length | 3m |
| Motor | Yuchai |
| Stroomtype | Diesel, Elektrisch, Luchtmotor |
| Productnaam | Tricone Boorbeetje |
|---|---|
| Type | Boorbeetje |
| Machinetype | Boorgereedschap |
| Naam | tricone rolbeetje |
| Gebruik | Goed boren, ertsontgieting, olie, kolenwinning / PCD geïmpregneerde diamantverkenning PDC -bits |
| Productnaam | dth boringsinstallatie |
|---|---|
| Naam | De hoogste Installatie van de Hamerboor |
| Toepassing | Rotsboren, ertswinning, mijn, boorgaten |
| Machinetype | Boormateriaal |
| Voordeel | Hoge prestaties, snelle opnamesnelheid en goede slijtvastheid |
| Toepassing | Mijnbouwproject, Steenkool, Erts, Waterput |
|---|---|
| Naam van het product | dth boringsinstallatie |
| naam | Emmer booreiland |
| Kenmerken | Het hydraulische Controleren, Lichtgewicht Hoge Boringsefficiency |
| Boordiameter | 80-100 mm |
| Naam van het product | dth boringsinstallatie |
|---|---|
| Toepassing | Mijnbouwproject, Steenkool, Erts, Waterput |
| Kenmerken | Het hydraulische Controleren, Lichtgewicht Hoge Boringsefficiency |
| Liftmacht | 9600N |
| Motorvermogen | 4kw |
| Naam van het product | dth boringsinstallatie |
|---|---|
| naam | Emmer booreiland |
| Toepassing | Mijnbouwproject, Steenkool, Erts, Waterput |
| Kenmerken | Het hydraulische Controleren, Lichtgewicht Hoge Boringsefficiency |
| Motorvermogen | 4kw |
| Naam van het product | dth boringsinstallatie |
|---|---|
| Toepassing | Mijnbouwproject, Steenkool, Erts, Waterput |
| naam | Emmer booreiland |
| Kenmerken | Het hydraulische Controleren, Lichtgewicht Hoge Boringsefficiency |
| Machtstype | Elektrisch |
| Naam van het product | dth boringsinstallatie |
|---|---|
| Toepassing | Mijnbouwproject, Steenkool, Erts, Waterput |
| Kenmerken | Het hydraulische Controleren, Lichtgewicht Hoge Boringsefficiency |
| Machtstype | Elektrisch |
| Motorvermogen | 11kw |
| Naam van het product | dth boringsinstallatie |
|---|---|
| naam | DE INSTALLATIE VAN DE ROTSboring |
| Toepassing | Mijnbouwproject, Steenkool, Erts, Waterput |
| Kenmerken | Het hydraulische Controleren, Lichtgewicht Hoge Boringsefficiency |
| Machtstype | Elektrisch |