| Productnaam | boorstang, T38 T45 T51 R25 R32 boorpijp draadtypes mijnbouw boorstang prijs |
|---|---|
| Machinetype | Boren gereedschap |
| Type | Boorpijp, boorstaaf |
| Sollicitatie | Steenkoolmijnbouw, Quarry booring, Constructie, Steen booring |
| Threadtype | R22, R25, R28, R32,R32, R38, T38, T45, T51, ST58, T60 |
| Productnaam | boorstang, T38 T45 T51 R25 R32 boorpijp draadtypes mijnbouw boorstang prijs |
|---|---|
| Machinetype | Boren gereedschap |
| Type | Boorpijp, boorstaaf |
| Sollicitatie | Steenkoolmijnbouw, Quarry booring, Constructie, Steen booring |
| Threadtype | R22, R25, R28, R32,R32, R38, T38, T45, T51, ST58, T60 |
| Productnaam | boorstang, T38 T45 T51 R25 R32 boorpijp draadtypes mijnbouw boorstang prijs |
|---|---|
| Machinetype | Boren gereedschap |
| Type | Boorpijp, boorstaaf |
| Sollicitatie | Steenkoolmijnbouw, Quarry booring, Constructie, Steen booring |
| Threadtype | R22, R25, R28, R32,R32, R38, T38, T45, T51, ST58, T60 |
| Naam van het product | Roterende boormachine |
|---|---|
| Naam | roterende boringsmachine |
| Type | Roterende boormachine |
| Vermogensoort | Diesel |
| Boordiepte | 13m |
| Productnaam | dth boringsinstallatie |
|---|---|
| Naam | De hoogste Installatie van de Hamerboor |
| Machinetype | Boormateriaal |
| Toepassing | Rotsboren, ertswinning, mijn, boorgaten |
| Voordeel | Hoge prestaties, snelle opnamesnelheid en goede slijtvastheid |
| Product name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Equipment |
| Power type | Diesel |
| Power(w) | 85KW |
| Drilling depth | 300m |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Macht (w) | 73.5KW |
| Maximum gatendiepte | 50m |
| De Waaier van het boorgat | 90-200 mm |
| De Lengte van de boorpijp | 3m |
| Naam van het product | dth boringsinstallatie |
|---|---|
| naam | Emmer booreiland |
| Toepassing | Mijnbouwproject, Steenkool, Erts, Waterput |
| Boordiameter | 60-80mm |
| Het boren diepte | 15m |
| Machinetype | Boren gereedschap |
|---|---|
| boor | boor |
| Productnaam | DTH-hamerborrel |
| Knopvorm | Sferisch/Ballistisch/parabolisch/scherp/falt knopen |
| Bit gezicht | Centrumdaling/de Vlakke/convexe/concave/dubbele beetjes van het maatgezicht |
| Productnaam | De Boringsinstallatie van de waterput |
|---|---|
| Machtstype | diesel |
| Motor | Yuchai |
| Macht (w) | 73KW |
| Het boren diepte | 200m |