| Productnaam | Borststaaf |
|---|---|
| Type machine | Boorgereedschap |
| Gebruik | Ertsmijnbouw, boorputten, steenkoolmijnbouw, steengroeve, steengroeve/waterputtenmijnbouw |
| Type | Boorpijp, boorstaaf |
| Materiaal | Koolstofstaal, carbide, hoogmanganestaal, S135, R780 |
| Productnaam | Top hamerboorinstallatie, rupsboorinstallatie |
|---|---|
| naam | Mijnbouwboorplatform,Hydraulisch boorplatform |
| Stroomtype | Diesel |
| Power (W) | 60 kW bij 2200 tpm |
| Boordiameter | 40-100 mm |
| Naam van het product | Geïntegreerd Boormateriaal |
|---|---|
| Naam | Mijnbouwboorplatform,Hydraulisch boorplatform |
| Kracht | 264Kw |
| Vermogensoort | Diesel |
| Voederkracht | 12 KN |
| Naam van het product | Geïntegreerd Boormateriaal |
|---|---|
| Kracht | 264Kw |
| Vermogensoort | Diesel |
| Voederkracht | 12 KN |
| Liftkracht | 18kN |
| Naam van het product | Crawler-boorapparaat |
|---|---|
| Vermogen (W) | 3,8 kW |
| Vermogenstype | Diesel |
| Boordiepte | 20 tot 30 meter |
| Boringdiameter | 50-115 mm |
| Productnaam | Geïntegreerd Boormateriaal |
|---|---|
| Stroom | 264Kw |
| Stroomtype | Diesel |
| Voederkracht | 12 KN |
| Hefkracht | 18kn |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Machtstype | Diesel |
| Macht | 194kw |
| Roterende Torsie | 3300N.m |
| Luchtconsumptie | 16m3/min |
| Naam van het product | Geïntegreerd Boormateriaal |
|---|---|
| Naam | De Installatie van de mijnbouwboring |
| Kracht | 264Kw |
| Vermogensoort | Diesel |
| Voederkracht | 12 KN |
| Naam van het product | Geïntegreerd Boormateriaal |
|---|---|
| Naam | Mijnbouwboorplatform,hydraulisch boorplatform,borrelplatform |
| Kracht | 264Kw |
| Vermogensoort | Diesel |
| Voederkracht | 12 KN |
| Naam van het product | Geïntegreerd Boormateriaal |
|---|---|
| Naam | Mijnbouwboorplatform,hydraulisch boorplatform,borrelplatform |
| Kracht | 264Kw |
| Vermogensoort | Diesel |
| Voederkracht | 12 KN |